Topy hybrydowe – jaką pełnią funkcję?

Top hybrydowy stanowi niezbędny element całej hybrydowej układanki. Bez niego stworzenie trwałego i bezpiecznego manicure’u jest po prostu niemożliwe!

b

Co to jest top do paznokci?

Jak wskazuje na to sama nazwa, top jest produktem nawierzchniowym, który aplikuje się po ostatniej warstwie hybrydy. Rodzajów topów jest oczywiście bez liku i każdy z nich może nadać stylizacji inny efekt końcowy – błyszczący top zapewni piękny połysk, matowy uchroni przed powstaniem satynowej powierzchni, a jeszcze inny dzięki swym właściwościom pogłębi konkretny kolor.

Jeśli chodzi o podstawowe cechy topów (bez względu na rodzaj), to należą do nich:

  • zabezpieczenie stylizacji przed uszkodzeniem,
  • przedłużenie trwałości manicure’u.

Topy hybrydowe Indigo Nails

Bardzo szeroką gamę topów do rozmaitych zastosowań posiada Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/topy-hybrydowe. Wśród produktów znajdują się zarówno topy z lepką warstwą po utwardzeniu w lampie MultiLED, jak i bez.

Do dwóch najpopularniejszych topów z oferty Indigo Nails, które wykorzystywane są do zabezpieczenia stylizacji hybrydowej, żelowej bądź akrylowej należą:

  • Indigo Tip Top Top Coat – uniwersalny, elastyczny top hybrydowy o rzadkiej konsystencji, który nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu. Świetnie sprawdza się przy pracy z lustrzanymi pyłkami, gdzie może pełnić funkcję podkładu lub zabezpieczenia. Poprawnie zaaplikowany, zapewnia piękny połysk przez blisko miesiąc. Można go bez problemu rozpuścić w removerze.
  • Indigo Wet Look – żelowy top o wysokim stopniu elastyczności. Sprawdza się zarówno przy żelach, jak i lakierach hybrydowych. Stanowi nieocenione zabezpieczenie stylizacji ze zdobieniami. Jego średnio gęsta konsystencja zapewnia duży komfort podczas pracy. W przeciwieństwie do Tip Topa nie rozpuszcza się w removerze i pozostawia lepką warstwę po wyjęciu dłoni z lampy.

Poznaj wszystkie topy Indigo Nails, odwiedzając oficjalny serwis!