Suplementy poprawiające jakość stosunku. Hit czy kit?

Miałem ostatnio okazję przetestować kilka produktów, których głównym celem jest poprawa jakości stosunku. Oto moje wrażenia!

nsuplementydiety

Miałem ostatnio przyjemność przetestować kilka suplementów diety od Medica-Group: OrgasmMax for Men, Big Erection oraz Super Orgasm Stop. Od razu powiem, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tego typu produktów.  Nigdy też nie czułem potrzeby, żeby kupować takie suplementy, ponieważ i bez tego mam częściej ochotę na seks od swojej partnerki. Może powinienem jej kupić taki zestaw? Oczywiście dedykowany dla kobiet. Muszę to przemyśleć, bo wiem jedno, marka suplementów Medica-Group wie co dobre.

OrgasmMax for Men – czy faktycznie taki max?

Jeśli masz problemy z erekcją i szukasz produktu „stanie na zawołanie” to nie tędy droga. W takim przypadku zostaje konsultacja z lekarzem i leki na receptę. ALE jeśli nie masz problemów i tak jak ja, lubisz eksperymentować, to gorąco polecam. Opakowanie zawiera 2 tabletki powlekane, które są łatwe do połknięcia z niewielką ilością wody. Należy wziąć jedną na ok 30 min przed stosunkiem. Jak kazali, tak zrobiłem i do tej pory zastanawiam się, czy to działa, czy placebo. Szczerze wizualnych zmian nie zaobserwowałem, może penis był odrobinę bardziej twardy, a może to kwestia nastawienia. W głowie czułem się naprawdę świetnie, miałem wrażenie, że dam radę utrzymać wiadro pełne wody. Oczywiście nie sprawdzałem, inaczej wykorzystałem chwilę uniesienia. Nawet jeśli to tylko placebo, to chętnie jeszcze kiedyś sięgnę po produkty wydłużające stosunek, Wam też polecam! Świadomość, że bierzesz coś po to, żeby Twojej kobiecie było przyjemniej, potrafi być pobudzająca.

suplementdietyn

Big Erection – full natura

W przypadku tego suplementu ważna jest regularność i systematyczność – kuracja trwa 30 dni i bierze się dwie tabletki dziennie, jedną rano, a drugą wieczorem. Ja stosuje już prawie dwa tygodnie, czyli jestem w okolicach połowy. Zauważyłem, że dzięki temu sperma jest bardziej gęsta i nieco bielsza. W ilości nie zauważyłem różnicy, ale to i tak zależy od dnia, bo bywa różnie. Na pewno na duży plus jest skład, same naturalne składniki, różne zioła i witaminy. Myślę, że nawet dla samych witamin warto suplementować. Pamiętajcie jednak, tabletki to nie podstawa, a jedynie dodatek. Najważniejsza jest odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia, a gdy zauważyliście coś, co Was martwi to niezwłocznie udajcie się do specjalisty.

nsuplementdiety

Super Orgasm Stop – powiało chłodem

W teorii żel, który ma za zadanie opóźnić przedwczesny wytrysk, ma właściwości znieczulające oraz zmniejsza podrażnienia błon śluzowych. W praktyce ciężko stwierdzić, czy działa… ale i tak się w nim zakochałem! Wszystko dzięki właściwościom chłodzącym, które są naprawdę niesamowite… aż na samą myśl mam ciarki na plecach. Jeśli lubisz eksperymenty z temperaturą, musisz koniecznie spróbować. Nawet najmniejszy podmuch wiatru doprowadza do zawrotu głowy! Połączenie tego z czymś ciepłym, np. herbatą, wywoła nie jeden okrzyk rozkoszy i sprawią, że będziesz chciał go dodać na stałe do Waszej gry wstępnej. 

suplementydietyn

Podsumowanie

Może i wymienione powyżej produkty drogeryjne nie działają w 100%, tak jak je opisali, ale w jakimś stopniu wprowadzają zmiany do życia seksualnego. Moim zdaniem każdy powinien spróbować, chociaż raz, dla samego rytuału, który już sam w sobie jest podniecający. Dodatkowo nikt nie mówił, że każdy ma jednakowe odczucia podczas stosowania, aż jestem ciekawy, jak to będzie w Waszym przypadku.