Prostonel tabletki – opinie, cena, forum, składniki, gdzie kupić, allegro

www.prostonel.pl


Prostonel-opinie-uzytkownikow-forum


Prostonel to suplement diety o naturalnej recepturze, który może być przyjmowany przez mężczyzn jako uzupełnienie prawidłowej diety i trybu życia, wszelkich porad i planów farmakologicznych zaleconych przez lekarza w przypadku dysfunkcji prostaty, mających na celu wspomaganie dobrostanu procesów moczowo-płciowych, nerek i prostaty.

Wiele badań stale dowodzi, że Prostonel może naprawdę pozytywny wpływ na stan Twojej prostaty. Brzmi dobrze jednak my sprawdzimy czy Prostonel jest tak świetny jak piszą internauci na forach. Wiarygodnie zweryfikowaliśmy środek i dawkę jaką stosowaliśmy na naszych pacjentach mających problemy z prostatą. Wszystkie ostateczne wyniki można przeczytać w tym poście na blogu lub stronie producenta.

Prostonel występuje w postaci kapsułek i jest szczególnie łatwy do przyjmowania doustnie. Może pomóc zapewnić różne korzyści w celu wspierania dobrego samopoczucia organizmu i funkcji prostaty. Ale jakie ma właściwości? Gdzie można go kupić? W tym nowym dedykowanym przewodniku dowiesz się o wszystkich jego osobliwościach i możliwych skutkach ubocznych!

Co to jest Prostonel?

Prostonel - Stosowanie i skład. Co to jest Prostonel?

Prostonel jest dostępny na rynku jako suplement diety w kapsułkach do wygodnego przyjmowania doustnego w ciągu dnia. Zalecany w przypadku zapalenia i dysfunkcji gruczołu krokowego, jako wsparcie drogi mającej na celu dobro dróg moczowo-płciowych ściśle związanych z prawidłowym funkcjonowaniem prostaty.

Mężczyzna formuła może być zakupione bez obowiązku przedstawienia specjalistycznej recepty medycznej, ponieważ zawiera mieszankę poszczególnych substancji pomocniczych pochodzenia naturalnego starannie badane przez producenta, jak można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej. Opakowania zakupowe leku Prostonel zawierają po 20 kapsułek, posiadają szczelne zamknięcie (które należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci), mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej, chyba że na etykiecie podano inaczej.

Aby lepiej wspierać dobre samopoczucie męskiej funkcji prostaty, konieczne jest przestrzeganie pewnych codziennych środków, które mogą być również wspierane przez przyjmowanie naturalnej formuły, takiej jak ta zawarta w kapsułkach Prostonel. Codzienne spożycie może wspomóc regularność dobrego samopoczucia oraz funkcje prostaty, funkcje nerek i regularność oddawania moczu, procesy wątrobowe oraz eliminację odpadów i toksyn.

www.prostonel.pl

Jak działa Prostonel?

Naturalna formuła kapsułek Prostonel może okazać się ważnym pomocnikiem w przypadku patologii i dysfunkcji związanych z zapaleniem gruczołu krokowego. W ramach działań Prostonel może być przyjmowany jako wsparcie w drodze do poprawy procesów związanych z funkcjami organizmu prostaty. Pomaga również w regularności oddawania moczu. Jest pomocny dla prawidłowego funkcjonowania nerek, wątroby oraz procesów moczowo-płciowych. Działa również przy detoksykacji w przypadku nagromadzenia odpadów i toksyn.

Jakie składniki zawiera Prostonel?

Jakie składniki zawiera Prostonel?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, suplement diety Prostonel wydaje się cieszyć dużym sukcesem handlowym, głównie ze względu na synergię stworzoną przez mieszankę jego wewnętrznych substancji pomocniczych. Każdy aktywny składnik pochodzenia naturalnego został starannie wybrany i przebadany przez producenta w fazie testów i zawiera:

 • SERENOA: gatunek rośliny często stosowany w różnych wewnętrznych formułach suplementów diety przeznaczonych do wspierania dobrego funkcjonowania męskiego organizmu oraz procesów prostaty, układu moczowo-płciowego, wątroby i nerek.
 • EPILOBIO: szczególnie wykorzystywany w dziedzinie fitoterapii, o możliwych właściwościach przeciwbólowych, zmiękczających i ściągających, które mogą wspomagać funkcje organizmu oraz dobre samopoczucie męskiej prostaty i procesów moczowo-płciowych.

Jak stosować Prostonel? Dawkowanie, instrukcja i przeciwwskazania

Możesz spróbować uzyskać korzyści opisane o formule Prostonel zwracając uwagę na jego dawkowanie i częstotliwość dziennego spożycia, które można zobaczyć w ulotce dołączonej do opakowania (jeśli jest obecny w pakiecie zakupu), we wskazaniach napisanych na etykiecie lub bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej producenta. Prostonel należy przyjmować w postaci 1 kapsułki dziennie, popijając dużą szklanką wody, unikając przekroczenia zalecanej dawki.

Suplement diety Prostonel zawiera w swoich kapsułkach naturalną formułę, ale nie powinien być przyjmowany w przypadku uczulenia na jedną lub kilka substancji pomocniczych wchodzących w składniki. W obecności chorób, takich jak zapalenie gruczołu krokowego, konieczne jest zasięgnięcie porady lekarza w celu oceny konkretnych terapii, które należy podjąć.

www.prostonel.pl

Co mówią użytkownicy o Prostonel? Opinie i recenzje z forum

Na temat suplementu diety Prostonel można przeczytać wiele opinii i recenzji opublikowanych przez mężczyzn, którzy zdecydowali się na przyjmowanie kapsułek w ramach ścieżki mającej na celu wspieranie dobrostanu funkcji prostaty. W celu wykluczenia ryzyka oszustwa handlowego, zaleca się złożenie zamówienia bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta, aby uniknąć komercyjnych podróbek.

„Suplement diety Prostonel został mi polecony przez mojego lekarza. Jego naturalna formuła wewnętrzna jest idealna do wspierania dobrego samopoczucia funkcji organizmu i prostaty.

„Mój lekarz zasugerował kilka dietetycznych środków ostrożności i plan farmakologiczny mający na celu poprawę stanu prostaty i funkcji układu moczowo-płciowego. Równolegle z tymi środkami zażywam kapsułki Prostonel. Polecam go wszystkim jako dobry suplement diety!”

„Kupiłem Prostonel dla mojego ojca, który szukał naturalnego suplementu diety do przyjmowania jako uzupełnienie prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia w celu wsparcia dobrego samopoczucia funkcji układu moczowo-płciowego i prostaty”.

Cena i gdzie kupić Prostonel?

Cena i gdzie kupić Prostonel?

Prostonel można zamówić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, dzięki czemu amortyzowane są również koszty związane z pośrednictwem handlowym. Nie znajdziesz produktu w aptekach na Allegro ani Ceneo.

www.prostonel.pl

Prostonel można kupić bezpośrednio i tylko na oficjalnej stronie producenta, gdzie można znaleźć wszystkie szczegółowe informacje na jego temat i dostęp do formularza, który należy wypełnić następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres
 • Miasto
 • Numer telefonu
 • Sposób płatności (gotówka, PayPal, karta kredytowa)
 • Uwagi dla kuriera


Czym jest Prostata?

Prostata jest gruczołem w kształcie kasztana i stanowi część męskiego układu rozrodczego. Jego główną funkcją jest produkcja płynnego składnika nasienia, który jest niezbędny dla męskiej płodności. Gruczoł otacza cewkę moczową na szyi pęcherza. Szyjka pęcherza jest miejscem, z którego pochodzi cewka moczowa. Pęcherz i cewka moczowa stanowią część dolnych dróg moczowych. Prostata ma dwa lub więcej płatów (odcinków), otoczonych warstwą tkanki zewnętrznej; umieszcza się ją przed odbytem, tuż pod pęcherzem. Cewka moczowa to przewód, który przenosi mocz z pęcherza na zewnątrz ciała. U ludzi cewka moczowa jest również przewodem, przez który nasienie jest przenoszone na zewnątrz penisa. Prostonel łagodzi objawy przerostu prostaty.

Prostata ma dwa podstawowe okresy wzrostu w ciągu całego życia człowieka:

 • Pierwszy występuje wcześnie, w okresie dojrzewania, kiedy prostata podwaja się;
 • drugi okres rozpoczyna się około 25 roku życia i trwa prawie całe życie.
 • Stan ten często objawia się w drugiej fazie wzrostu.
 • Gdy gruczoł pęcznieje, ściska i miażdży cewkę moczową. Ściany pęcherza mają tendencję do zagęszczania się. Z czasem pęcherz może ulec osłabieniu, stracić zdolność do całkowitego opróżnienia, a tym samym zawierać resztki moczu.
 • Obkurczanie się cewki moczowej i zatrzymanie moczu (nie całkowite opróżnienie pęcherza) powodują wiele objawów związanych np. z łagodnym przerostem prostaty:
 • Częsta i pilna potrzeba oddawania moczu, szczególnie w nocy,
 • trudności z rozpoczęciem oddawania moczu,
 • słaby, powolny lub wielokrotnie przerywany przepływ moczu,
 • uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza,
 • obecność małych ilości krwi w moczu.
 • Łagodny przerost gruczołu krokowego nie jest w żadnym wypadku guzem i nie wydaje się nawet predysponować do jego rozwoju, chociaż wiele z tych objawów jest wspólnych dla obu schorzeń.

Jakie są przyczyny zapalenia prostaty?

Przyczyny nie są do końca znane, ale występuje głównie u osób starszych. Łagodny przerost prostaty nie występuje u samców, których jądra zostały usunięte przed okresem dojrzewania. Z tego powodu niektórzy badacze uważają, że przyczyną choroby może być starzenie się i jądra.

Przez całe życie mężczyźni produkują testosteron, męski hormon, oraz niewielkie ilości estrogenu, żeńskiego hormonu. Podczas starzenia się, ilość testosteronu we krwi spada, a względna ilość estrogenu wzrasta. Badania naukowe wydają się wskazywać, że może dojść do łagodnego przerostu gruczołu krokowego, ponieważ większy udział estrogenów w gruczołach krokowych zwiększa aktywność substancji stymulujących wzrost komórek prostaty.

Inna teoria opiera się na dihydrotestosteronie (DHT), męskim hormonie, który bierze udział w rozwoju i wzroście prostaty. To nagromadzenie DHT może stymulować ciągły wzrost komórek prostaty. Środowisko naukowe stwierdziło, że osoby, które nie produkują DHT nie rozwijają tej choroby.

Łagodny przerost prostaty jest najczęstszym problemem związanym z prostatą u osób po 50. roku życia. W Polsce nawet 2 milionów mężczyzn doświadczyło objawów tej choroby w 2010 roku. Chociaż rzadko wykrywane przed 40. rokiem życia, częstotliwość i objawy zwiększają się wraz z wiekiem. Dotyczy to około 50% osób w wieku od 51 do 60 lat oraz do 90% osób powyżej 80 roku życia.

Jakie są czynniki ryzyka?

 • od 40. roku życia, choć większość przypadków objawowych występuje po 60. roku życia,
 • Znajomość stanów chorobowych takich jak otyłość, choroby układu krążenia i cukrzyca typu 2,
 • brak aktywności fizycznej.

Jakie są symptomy zapalenia prostaty?

Głównymi objawami w dolnych drogach moczowych świadczącymi o przerostie prostaty są:

 • częste oddawanie moczu, czyli osiem lub więcej razy dziennie,
 • pilność oddawania moczu, tzn. niemożność jego opóźnienia,
 • trudności z rozpoczęciem oddawania moczu,
 • słabe lub przerwane oddawanie moczu,
 • kapiącym pod koniec oddawania moczu,
 • nokturię, czyli częstą potrzebę oddawania moczu podczas snu,
 • zatrzymanie moczu,
 • nietrzymanie moczu, które jest mimowolną utratą moczu,
 • ból po wytrysku lub przy oddawaniu moczu,
 • mocz o nietypowym kolorze lub zapachu.

www.prostonel.pl


Prostonel-opinie-uzytkownikow-forum