Profolan kapsułki – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

Profolan - opinie - skład - cena - gdzie kupić?


Profolan jest męskim suplementem, który może być stosowany w celu wsparcia dobrego krążenia skóry i naturalnego odrastania włosów. Utrzymanie włosów wymaga codziennej uwagi, począwszy od zrównoważonej diety, zdrowego stylu życia, stosowania produktów o delikatnej formule oraz ewentualnego stosowania suplementu diety, takiego jak Profolan.

Czy to jest naprawdę skuteczne, czy to oszustwo? Jak należy go przyjmować i w jakich dawkach? W tym nowym przewodniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości i pytania dotyczące kapsułek Profolan!

Co to jest Profolan?

Co to jest Profolan? Jak działa?

Nowy suplement diety Profolan jest przeznaczony do rekrutacji mężczyzn i można go łatwo kupić na oficjalnej stronie producenta bez konieczności posiadania specjalistycznej recepty lekarskiej. W każdym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek po 650 mg, które można podzielić zgodnie z zalecaną dawką produktu. Profolan, dedykowany wyłącznie mężczyznom, może wspomagać dobre samopoczucie włosów i mikrokrążenie krwi w skórze głowy, a także może być stosowany w przypadku:

 • szczególnie stresujące okresy
 • lęk i zmęczenie
 • sporadyczne wypadanie włosów w wyniku zmiany sezonu
 • włosy uszkodzone przez częste stosowanie barwników lub produktów o agresywnej formule
 • postępujący wiek

Naturalne wypadanie włosów jest zjawiskiem całkowicie fizjologicznym, ale często jest podkreślane przez niezdrową dietę i styl życia. Może je powodować zmiany sezonowe, niewystarczający wypoczynek, okresy psychofizycznego zmęczenia i odwodnienia. W wielu przypadkach można zmienić swoje przyzwyczajenia, a także skorzystać z suplementu diety, takiego jak Profolan, który może przyczynić się do poprawy samopoczucia i nawilżenia skóry głowy, stymulacji mieszków włosowych i utrzymania naturalnego koloru włosów.

Jakie są efekty działania Profolan?

Niedawny sukces handlowy Profolan wydaje się być potwierdzony zamówieniami złożonymi w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Znalazł go wielu mężczyzn szukających wsparcia dla dobrego samopoczucia swoich włosów. Włosy okazują się być jedną z najważniejszych części ciała, a jednocześnie jedną z najbardziej narażonych na zewnętrzne warunki klimatyczne. Poza prawidłową dietą, codzienną higieną i zdrowym stylem życia, możliwe jest również stosowanie preparatu Profolan, który może pomóc:

 • dobre samopoczucie naturalnego koloru włosów
 • możliwe wzmocnienie naturalnego wzrostu, od korzeni po końce
 • stymulacja mieszków włosowych
 • nawadnianie skóry głowy
 • dobre samopoczucie produkcji sebum
 • krążenie krwi i mikrocyrkulacja

Jakie składniki zawiera Profolan?

Jakie składniki zawiera Profolan?
Jakie są przyczyny wypadania włosów?

Formuła wewnętrzna Profolan jest wynikiem badań, studiów i selekcji dokonanych przez producenta wśród składników występujących w przyrodzie. Kapsułki zawierają synergię stworzoną przez obecność:

 • Wyciąg z Equisetum: bogaty w sole mineralne i witaminy. Może pomóc wzmocnić naturalny odrost włosów na całej ich długości, poprawić krążenie skóry głowy i produkcję sebum.
 • Pokrzywa: może okazać się doskonałym adiuwantem, do prawidłowej diety, do stymulacji fizjologicznego odrastania włosów.
 • L-cysteina: aminokwas, który może pomóc poprawić samopoczucie skóry i krążenie, aby promować naturalny odrost włosów.

Profolan nie wydaje się zawierać żadnych śladów substancji agresywnych lub syntezy chemicznej. Jest produkowany w Polsce gdzie jest szczególnie ceniony przez męskich nabywców.

Kto powinien stosować suplement?

Profolan jest suplementem diety dla mężczyzn, który może być stosowany w celu wsparcia dobrego samopoczucia i naturalnego odrastania włosów w przypadku stresu, niepokoju i zmęczenia, zmian sezonowych, bezsenności i zmian w odpoczynku nocnym, starzenia się, kruchych włosów i osłabionych z powodu okresu letniego, złej diety.

Kapsułki nie mogą być uznane za cudowny środek zaradczy, ale wydają się być ważnym adiuwantem w walce z fizjologicznym wypadaniem włosów.

Jak stosować Profolan?

Suplement żywnościowy Profolan musi być przyjmowany w dawce i częstotliwości zalecanej przez producenta. Wszystkie informacje na ten temat można odczytać w informacji na opakowaniu lub na ulotce dołączonej do opakowania, jeśli taka istnieje. Do kapsułek może być dołączona szklanka wody. Lepiej nie przekraczać zalecanej dawki.

Profolan: czy to naprawdę skuteczne? Opinie i rzeczywiste recenzje z oficjalnej strony

Na stronie Profolan można przeczytać wiele opinii i recenzji publikowanych przez nabywców w większości bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta. Używany jako wsparcie dla odżywiania i zdrowego stylu życia Profolan nie wydaje się być uznawany za komercyjne oszustwo, ale za cenne wsparcie dla dobra męskich włosów.

„Ze względu na stres zauważyłem, że moje włosy również zostały dotknięte. Oprócz odpoczynku i zdrowszej diety, wybrałam również Profolana. Kapsułki są łatwe do przenoszenia, nawet w podróży, i pomagają wspierać dobre samopoczucie fizjologicznego odrastania włosów!”

„Aby lepiej radzić sobie z sezonowymi zmianami i naturalnym wypadaniem włosów, stosuję zrównoważoną dietę i regularnie zażywam kapsułki Profolan!”.

Przeciwwskazania: czy istnieje jakieś ryzyko? Skutki uboczne

Profolan, tylko dla mężczyzn, nie przedstawia żadnych szczególnych przeciwwskazań dzięki obecności wewnętrznych rozczynników naturalnego pochodzenia. Założenie suplementu nie jest zalecane w przypadku alergii (z tego powodu zalecamy zwrócenie uwagi na wszystkie składniki wchodzące w skład Inci), natomiast w przypadku założeń farmakologicznych i trwających patologii lepiej jest poddać kapsułki opinii lekarza.

Cena i gdzie kupić Profolan w najlepszej cenie?

Cena i gdzie kupić Profolan w najlepszej cenie? apteka allegro ceneo opinie

Suplement męski Profolan można nabyć na oficjalnej stronie producenta. Produkt jest dostępny ze zniżką w wysokości 50%.

Aby uniknąć ryzyka podrabiania w celach handlowych, nie zaleca się zamawiania ich za pośrednictwem zewnętrznych sprzedawców detalicznych (Allegro, Ceneo).

Na stronie sprzedaży znajduje się formularz do wypełnienia wymaganych danych:

 • możliwość wyboru większej ilości opakowań
 • płatność za pobraniem, kartą kredytową lub przelewem bankowym
 • koszty wysyłki, które należy dodać do ceny końcowej


Utrata włosów, zwana również łysieniem, może wystąpić na każdej części ciała. Utrata włosów jest często bardzo niepokojąca dla ludzi z powodów kosmetycznych, ale może być również oznaką zaburzeń ogólnoustrojowych (ogólnoustrojowych).

Co to jest łysienie androgenowe?

Co to jest łysienie androgenowe?

Ta forma łysienia może ostatecznie dotyczyć ponad 70% mężczyzn (wypadanie włosów według wzorca męskiego) i 50% wszystkich kobiet (wypadanie włosów według wzorca kobiecego) powyżej 80 roku życia. Hormon dihydrotestosteron odgrywa ważną rolę, wraz z dziedzicznością. Wypadanie włosów może rozpocząć się w każdym wieku w trakcie lub po okresie dojrzewania, nawet w okresie dojrzewania (patrz rysunek Utrata włosów). Łysienie androgenowe występuje częściej u osób białych niż u osób chińskich, azjatyckich i czarnych.

U mężczyzn wypadanie włosów rozpoczyna się zazwyczaj przy skroniach lub na czubku głowy w kierunku pleców. Niektórzy mężczyźni tracą tylko część włosów i mają tylko opadającą linię włosów lub małą łysą plamę z tyłu. Inni mężczyźni, szczególnie gdy wypadanie włosów zaczyna się w młodym wieku, tracą wszystkie włosy na czubku głowy, ale zachowują włosy po bokach i z tyłu głowy. Ten wzór nazywany jest wypadaniem włosów na wzór męski.

U kobiet, wypadanie włosów występuje na czubku głowy i jest zazwyczaj przerzedzeniem włosów, a nie ich całkowitą utratą. Linia włosów zazwyczaj pozostaje nienaruszona. Ten wzór nazywany jest wypadaniem włosów według wzorca kobiecego.

Jakie są różnice w utracie włosów u kobiet i mężczyzn?

U mężczyzn włosy są zwykle najpierw tracone przy skroniach lub na czubku głowy w kierunku do tyłu. Ten wzór nazywany jest wypadaniem włosów według wzorca męskiego.

U kobiet, włosy są zazwyczaj najpierw tracone na czubku głowy. Włosy zwykle przerzedzają się, a nie są całkowicie wypadnięte, a linia włosów pozostaje nienaruszona. Ten wzór nazywany jest wypadaniem włosów według wzorca kobiecego.

Brak równowagi hormonalnej może powodować wypadanie włosów

Jeśli kobiety mają nadmierną ilość męskich hormonów lub są bardziej wrażliwe na działanie męskich hormonów (na przykład genetycznie), mogą rozwinąć wypadanie włosów na głowie, trądzik i wzrost włosów w miejscach bardziej typowych dla wzrostu męskich włosów, takich jak twarz i tułów (hirsutyzm). Najczęstszą przyczyną nadmiaru androgenów u kobiet jest zespół policystycznych jajników (ang. polycystic ovary syndrome – PCOS). Kobiety z PCOS zwykle mają nadmiar owłosienia twarzy i ciała, a u niektórych występuje utrata owłosienia skóry głowy (łysienie typu żeńskiego).

Wirusyzacja występuje wtedy, gdy poziom androgenów jest wystarczająco wysoki, aby spowodować nie tylko wypadanie włosów na skórze głowy, ale także dodatkowe oznaki i objawy, takie jak pogłębienie głosu, zmniejszenie rozmiaru piersi, zwiększenie masy mięśniowej, nieregularne miesiączki, powiększenie łechtaczki (mniejszy organ kobiecy, który odpowiada penisa), i zwiększenie libido. Rzadko jajnik lub guz nadnerczy może wydzielać męskie hormony, powodując wirylizację lub wirylizacja może rozwijać się w kobieta, która jest podejmowanie sterydów anabolicznych w celu zwiększenia wydajności sportowej lub w tych z zaburzeniami genetycznymi, które wpływają na nadnercza (wrodzone nadnercza hyperplasia).

Zaburzenia odżywiania mogą powodować łysienie

Zaburzenia odżywiania są mniej powszechną przyczyną wypadania włosów. Objawy różnią się w zależności od konkretnego zaburzenia odżywiania:

 • Nadmiar witaminy A: Wysypka, łuszczące się spierzchnięte usta, bolesny obrzęk kończyn, ospałość, utrata apetytu i utrata wagi.
 • Niedobór żelaza: Niedokrwistość, łatwe wyczerpanie i zmniejszona zdolność do wysiłku fizycznego
 • Niedobór cynku: Wysypka, biegunka, częste infekcje, utrata apetytu i słabe gojenie się ran

Podkreślenia takie jak wysoka gorączka, operacja, poważna choroba, utrata wagi lub ciąża mogą zwiększyć liczbę włosów, które przechodzą do fazy spoczynku (powodując telogen effluvium). Włosy zazwyczaj wypadają kilka miesięcy po stresie. Ten rodzaj wypadania włosów nie jest zazwyczaj trwały.

Stres psychologiczny – kolejny czynnik powodujący łysienie

Obciążenia te mogą prowadzić do nawykowego skręcania, tapirowania lub wyrywania włosów normalnych (trichotillomania). Nawyk ten jest najczęściej spotykany u dzieci, ale może wystąpić u dorosłych. Wyciąganie włosów może nie być zauważalne przez długi czas, co dezorientuje lekarzy i rodziców, którzy mogą błędnie myśleć, że zaburzenie takie jak łysienie plackowate lub infekcja grzybicza powoduje wypadanie włosów. Ciężki, długotrwały stres psychologiczny może również powodować wypadanie włosów na własną rękę (telogen effluvium). Ta utrata włosów wiąże się jednak z poważnym, chronicznym stresem, a nie rutynowych stresów codziennego życia.

Profolan - opinie - skład - cena - gdzie kupić?