Pleasure Duo żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Pleasure Duo żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Bardzo częstym zjawiskiem w małżeństwie jest myślenie, że rezygnacja z częstej intymności nie ma żadnego znaczenia. Niektóre badania wskazują jednak, że intymność działa jako prekursor pożądania seksualnego, co z kolei zwiększa prawdopodobieństwo poczucia szczęścia w życiu.

To może prowadzić nas do myślenia, że posiadanie zdrowego i aktywnego życia seksualnego bez problemów przyniesie nam więcej szczęścia i stabilności emocjonalnej, co prowadzi również do lepszej samooceny i ogólnego stanu zdrowia. I odwrotnie, posiadanie nieprzyjemnego i niespokojnego życia seksualnego doprowadziłoby do frustracji i lęku.

Niestety, wiele par ma problemy podczas stosunku seksualnego. W pewnym momencie może dojść do sytuacji, w której jeden z partnerów poczuje, że jego życie seksualne nie jest w pełni satysfakcjonujące. Jeśli niestety dziś jesteś jednym z nich i dlatego trafiłeś na tę stronę, jesteś we właściwym miejscu. Opiszemy tutaj wszystkie cechy Pleasure Duo – żelu intymnego, którego wielu mężczyzn i kobiet szuka dziś w Internecie.

Co to jest Pleasure Duo i do czego służy?

Co to jest Pleasure Duo i do czego służy?

Niektóre z najczęstszych problemów u mężczyzn są warunki, takie jak słaba erekcja, niskie libido, wiotki penis, i kilka innych. W przypadku kobiet, brak zainteresowania seksualnego, ból i podrażnienie podczas stosunku oraz brak ochoty na seks.

Aby leczyć takie warunki, istnieją różne metody. Jednak ze względu na jego ostatnią i rosnącą popularność, skupiliśmy się na nowym preparacie żelowym Pleasure Duo. Czy warto? Mamy nadzieję, że dzięki naszej pełnej recenzji, będziesz w stanie podjąć decyzję.

Pleasure Duo to żel, który może być stosowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Producent podkreśla, że jest to preparat z organicznymi składnikami, które działają w sposób naturalny stymulować erekcję u mężczyzn, optycznie zwiększać długość penisa i poprawiać jego jędrność. A u kobiet zwiększa ich podniecenie i nawilżenie, które zapobiega odczuwaniu bólu i podrażnień, co sprawia, że seks jest dla nich również lepszy.

Pleasure Duo – jakie są zalety i efekty stosowania?

 • zwiększona erekcja
 • lepsze nawilżenie pochwy
 • twardszy penis
 • zwiększenie libido i pożądania
 • większa energia i siła w łóżku
 • poprawa jędrności penisa
 • lepszy przepływ krwi do penisa

Rola składników w kompozycji żelu Pleasure Duo

Rola składników w kompozycji żelu Pleasure Duo

Producent twierdzi, że w skład żelu wchodzą składniki o działaniu afrodyzjakalnym, stymulującym i rozszerzającym naczynia krwionośne. Są one od wielu lat stosowane jako środki lecznicze w leczeniu problemów związanych z zaburzeniami erekcji u mężczyzn oraz przyjemności seksualnej u kobiet.

 • Dla mężczyzn, Pleasure Duo pomoże zwiększyć przepływ krwi do penisa tak, że doświadczają i czuć większy penis, a erekcje osiągnąć swój szczyt przyjemności tak, że czułość może trwać dłużej.
 • Dla kobiet, silna moc smarowania preparatu pomoże zatrzymać suchość pochwy. Tak więc doświadczenie sfrustrowanego współżycia, miejmy nadzieję, zniknie natychmiast.

Pleasure Duo – Działania niepożądane i przeciwwskazania

Omawiany wyżej preparat Pleasure Duo żel jest środkiem z organicznymi składnikami, który według producenta nie będzie wywoływał odczuwania skutków ubocznych ani przeciwwskazań.

Jest to produkt bezpieczny w stosowaniu zarówno dla skóry kobiet jak i mężczyzn. Nie ma prawdopodobieństwa wystąpienia swędzenia, pieczenia, wysypki lub innych negatywnych reakcji, które stanowiłyby złe doświadczenie w zakresie użytkowania.

Jak stosować Pleasure Duo? Instrukcja i ulotka

Jak stosować Pleasure Duo? Instrukcja i ulotka

Żel Pleasure Duo jest bardzo łatwy w użyciu. Wszystkie poniższe wskazówki dotyczące stosowania znajdują się również szczegółowo na opakowaniu produktu.

Aby zastosować produkt, należy:

 • Weź wystarczającą ilość żelu, aby delikatnie nałożyć go na penisa i pochwę.
 • Wmasować delikatnie aż do całkowitego wchłonięcia.
 • Po nałożeniu pozostawić na skórze bez spłukiwania.

Żel szybko się wchłania, nie pozostawiając osadu, jak w przypadku niektórych kremów czy olejków. Zaleca się stosowanie go dwa razy dziennie lub przed rozpoczęciem aktywności seksualnej.

Pleasure Duo – co mówią użytkownicy o żelu? Opinie i recenzje z forum

Obecnie, jeśli szukamy opinii w sieci poprzez fora, możemy już znaleźć komentarze i recenzje mężczyzn i kobiet, którzy doświadczyli skutków tego produktu. Przeczytaj niektóre z tych komentarzy poniżej:

Odkąd ja i mój mąż używamy żelu Pleasure Duo, nasze stosunki seksualne bardzo się poprawiły. Zarówno on, jak i ja odczuliśmy tak silne przyjemne doznania, że teraz znów przeżywamy naszą młodość.

Postanowiłem kupić żel Pleasure Duo dla żony, ponieważ prawie zawsze narzekała, kiedy go użyła przekonała mnie, żebym też go zaczął, nie miałem problemu. Jednak po jego zastosowaniu zauważyliśmy, jak wzrosła moja erekcja i pożądanie seksualne. Teraz oboje z niego korzystamy, a rezultaty wzmocniły nasze relacje.

Pleasure Duo – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Pleasure Duo - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Jedynym bezpiecznym miejscem do zakupu Pleasure Duo jest oficjalna strona producenta. Każdy sklep fizyczny lub media internetowe poza stroną producenta nie gwarantują zakupu oryginalnej formuły.

Aby kupić Pleasure Duo bezpośrednio od producenta i zagwarantować sobie oryginalny środek za połowę ceny, jest to bardzo proste. Musisz wejść na oficjalną stronę internetową, wypełnić formularz zamówienia, czekać na telefon w celu potwierdzenia produktu i czekać na dostawę do domu. Wreszcie, po otrzymaniu produktu, pozostaje tylko dokonać odpowiedniej płatności za produkt.Jak sobie radzić z brakiem seksu w związku?

W początkowych etapach swojego związku, być może zerwałeś ubrania swojego partnera za każdym razem, gdy byliście razem. Jak ten nowy związek żądza zużywa off i zaczynasz osiedlać się w komfort LTR, to jest normalne dla częstotliwości seksu, aby zmniejszyć. Jeśli doświadczasz braku seksu, skąd wiesz, czy osiągnęłaś status martwej sypialni, czy po prostu jesteś w okresie posuchy? Eksperci ważą się poniżej.

Częstotliwość seksu w związku różni się w zależności od pary i może być uzależniona od wielu czynników: wydarzeń życiowych, problemów w związku, problemów ze zdrowiem fizycznym lub psychicznym. Definicja „normalnego” życia seksualnego każdej pary jest dla nich tak samo wyjątkowa, jak inne aspekty ich partnerstwa, takie jak częstotliwość randek w nocy lub to, czy teksty na dobranoc są absolutnie obowiązkowe.

Jakie są niektóre przyczyny braku seksu w związku?

Czynniki fizyczne są jednymi z najczęstszych winowajców, które wpływają na pożądanie seksualne. Dla kobiet cisgender, cały szereg czynników hormonalnych może być winny, w tym kontrola urodzeń (15% użytkowników zgłasza spadek libido), menopauza lub niedawny poród (20% ma małą lub żadną ochotę na seks w miesiącach po nim). Niski poziom estrogenu i progesteronu prawdopodobnie zmniejsza zarówno psychologiczne, jak i fizjologiczne pragnienie seksu.

Zaburzenia erekcji (ED) mogą mieć głęboki wpływ na seksualność i są podobnie powodowane przez kombinację tych składników. Wysokie ciśnienie krwi, na przykład, jest fizyczną przyczyną ED, podczas gdy stres lub niepokój może podobnie odgrywać rolę.

Problemy ze zdrowiem psychicznym – jak również sposoby ich leczenia – mogą również powodować niskie libido. Depresja i lęk, w szczególności, są odpowiedzialne za ogromny odsetek ED i niskie libido. Aż do 70% ludzi, którzy biorą SSRIs doświadczają seksualnych skutków ubocznych. Tak więc ludzie, którzy mają do czynienia z problemami zdrowia psychicznego mogą być złapani w seksualny haczyk.

Jak można poprawić częstotliwość seksu?

Szukasz sposobu na ponowne rozpalenie iskry w swojej sypialni? Jeśli chodzi o odświeżenie swojego życia seksualnego, nie ma twardych i szybkich zasad (wybaczcie innuendo). Oriowo mówi, że „Ostatecznie celem jest usunięcie przeszkód, które sprawiają, że nie chcesz seksu i zwiększenie rzeczy, które sprawiają, że go pragniesz.”

Oto kilka szybkich i brudnych wskazówek, jak poprawić częstotliwość seksu w twoim związku:

 • Wzmocnij komunikację. Jest to najczęstsza rada związek, i nie bez powodu-komunikacja jest niezbędna do zdrowego związku. Zwiększona komunikacja, w ogóle, może poprawić wszystkie aspekty swojego związku poprzez pomoc w budowaniu emocjonalnej intymności. To zazwyczaj prowadzi do lepszego seksu. Mówienie konkretnie o seksie również pomaga. Oriowo mówi, że „ważne jest, aby rozmawiać o rzeczach, które chcesz zrobić lub spróbować ze swoim partnerem”. Otwieranie się na temat fantazji i kinksów może przejść długą drogę w poprawie życia seksualnego.
 • Odkryj swoją własną seksualną stronę. Nawiąż kontakt (być może dosłownie) ze swoją własną stroną seksualną. „Wielu z nas depriorytetyzuje siebie lub nasze pragnienia, co może sprawić, że łatwo jest seks wziąć tylny palnik lub nigdy nie być na piecu, aby rozpocząć”, mówi Oriowo. Stając się komfortowo z, i nauczyć się rozpoznawać i honorować swoje własne potrzeby seksualne może przejść długą drogę w poprawie seksu partnerskiego.
 • Rozważcie terapię. Ciągłe problemy, takie jak niedopasowany popęd płciowy, mogą wymagać perspektywy eksperta. Terapia seksualna może pomóc parom przepracować emocjonalne aspekty seksu, w tym niskie libido, problemy z komunikacją, a nawet nadużycia w przeszłości, które mogą być widoczne w sypialni.
 • Zacznij stosować suplementy seksualne oraz żele takie jak Pleasure Duo. Pozwoli on zwiększyć libido oraz pożądanie zaraz po użyciu.
Pleasure Duo żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?