Paznokcie na lato – pokochasz te stylizacje!

Jakie paznokcie na lato są teraz modne? Które stylizacje są najbardziej trendy? Zapraszamy do lektury!

kor paznokcienalato-pokochasztestylizacje

Chyba nie ma nikogo, kto by nie lubił lata. Ta pora roku jest wyjątkowa, a aura za oknem sprawia, że przez ten dość krótki czas jakby chce żyć się bardziej. Objawia się to na różnorodne sposoby, a jednym z nich jest większa niż zwykle chęć do atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. W przypadku każdej kobiety na ten aspekt składa się mnóstwo elementów, wśród których zdecydowanie trzeba wyróżnić zadbane dłonie i paznokcie. W tym celu wiele z nas udaje się do kosmetyczki, skąd faktycznie możesz wrócić z fantastyczną stylizację, ale też i sporo chudszą portmonetką. Okazuje się jednak, że znakomite stylizacje paznokci możesz wykonywać bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz odpowiedni sprzęt, którego zakup wynosi około kilkuset złotych, oraz odrobinę samozaparcia. Z pewnością szybko opanujesz podstawowe umiejętności i będziesz w stanie własnymi rękoma zrobić cudowny manicure. Pojawia się tylko jedno pytanie – jakie paznokcie są teraz w modzie? Które stylizacje wybijają się na pierwszy plan? Poznaj polecane przez nas paznokcie na lato 2022, dzięki którym w każdych okolicznościach będziesz prezentowała się zniewalająco i zjawiskowo!

Jakie paznokcie na lato wybrać?

Już na wstępie musisz wiedzieć, że liczba dostępnych stylizacji jest naprawdę ogromna i bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. Jednym z hitów jest chociażby american manicure, z którym to w mediach społecznościowych pokazało się wiele gwiazd i celebrytek – dość wspomnieć o Jennifer Lopez czy Loly Aldridge. American manicure dedykowany jest przede wszystkim paznokciom wykończonym w migdałki, dobrze też wykorzystać do stylizacji transparentny lakier, a końcówkę paznokcia pomalować kolorem perłowym. Choć połączenie to uchodzi za dość ekstrawaganckie, to właśnie latem jest najlepszy czas na taką kompozycję. Pokaż się w odważniejszych barwach!

Interesującą alternatywą mogą być chrome nails. Ten manicure również eksplodował głównie w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno metaliczne odcienie nie cieszyły się najlepszą sławą, obecnie natomiast coraz rzadziej kojarzone są z tandetą. To po prostu odważniejsza stylizacja na ciepłe i słoneczne dni, a także na wieczorną imprezę. Dokładny odcień lakieru dobierz zależnie od posiadanej cery oraz stroju.

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny kolor, każdy paznokieć pomaluj inaczej. W ten sposób Twoja kompozycja zyska na oryginalności i z pewnością szybko przyciągnie spojrzenia. Latem nie powinnaś bać się eksperymentów, ciesz się nie tylko piękną pogodą, ale też doskonałym manicure, który możesz wykonać w swoim domu. Pozostaje tylko życzyć powodzenia i do dzieła!