Nicer Dicer – opinie – forum cena – gdzie kupić?

www.nicerdicer.pl

Nicer Dicer - opinie - forum cena - gdzie kupić?


Pokrojenie w kostkę jest jednym z najbardziej żmudnych zadań w kuchni, a Nicer Dicer jest łatwym i szybkim rozwiązaniem. Powodem, dla którego krojenie w kostkę jest tak powolne, jest to, że najpierw trzeba przekroić dane owoce lub warzywa, a następnie kontynuować aż do momentu, gdy zostaną one odpowiednio pokrojone w kostkę. Za dużo i jest zmielony, za mało i jest po prostu posiekany. Znalezienie tego szczęśliwego środkowego gruntu jest trudne, ale czy Nicer Dicer naprawdę ci to ułatwia, czy też kończy się na końcu?

Gadżety kuchenne zawsze mają swój udział w szumie, zwłaszcza te sprzedawane w telewizji. Reklamy zawsze sprawiają, że wyglądają jak zmieniacz gier i mają sposób na zbudowanie silnej chęci do ich zakupu. Robiąc krok do tyłu widać, że ładniejsza kopaczka jest tylko odrobiną plastiku i metalu i nie jest nastawiona na zdobycie jakichkolwiek większych nagród w najbliższym czasie.

Dieta detoksyjna i sposoby na oczyszczenie organizmu

Czym jest Nicer Dicer?

Czym jest Nicer Dicer?

W świecie gadżetów kuchennych masz swój profesjonalny sprzęt, a następnie masz rzeczy, które widzisz reklamowane w telewizji. Zazwyczaj jest duża różnica w cenie pomiędzy nimi, a także duża różnica w rodzaju i jakości użytych materiałów. Jest mało prawdopodobne, że zobaczysz profesjonalnego szefa kuchni coś w rodzaju Nicei Dicer, ale są te rzadkie produkty, które są przydatne dla nas kucharzy amatorów, więc ustalmy, czy jest to jeden z nich.

W infomercialu pokazano, że Nicer Dicer przebija się przez kliny cebuli nie powodując żadnych łez i doskonale pokroi je na równej wielkości kawałki. Pokazuje się, że gospodarz infomercialu z łatwością dociska maszynę i ma łatwy dostęp do rzeczy.

Mówią, że mogą siekać, pokroić w kostkę rzeczy jak: cebulę, ziemniaki i inne warzywa. Jedną z ładnych cech jest to, że ma pojemnik magazynowy przymocowany bezpośrednio do jego górnej części, więc jedzenie nie idzie wszędzie. Pozostaje samowystarczalny i wydaje się, że trzyma go z dala, dopóki nie będziesz gotowy do odłączenia pojemnika i uzyskania dostępu do jedzenia.

Jak działa Nicer Dicer?

Produkt został zaprojektowany, aby zaoszczędzić czas w kuchni i złagodzić potrzebę skrupulatnego pokrojenia niektórych potraw w kostkę. W związku z tym, nie powinno to pociągać za sobą żadnego szczególnego zaangażowania, a Ty powinieneś po prostu zastąpić swoją obecną metodę krojenia w kostkę Nicer Dicer. Udokumentowano jednak, że pokrojenie niektórych pokarmów jest nieco trudniejsze, dlatego trzeba będzie zaangażować się w naukę właściwego użytkowania urządzenia i uczenia się, w jakich potrawach jest ono lepsze od innych.

Co zawiera zestaw?

 • 1 x Płytka skrawająca z wbudowaną siatką kołków
 • 1 x Podstawa do cięcia
 • 1x Zbiornik przezroczysty (pojemność 1.500 ml).
 • Pojemnik do zbiórki na zawiasach typu „cling-lid” (pojemność 1 500 ml).
 • 1 x Płytka ostrza (6 mm x 6 mm lub 12 mm x 12 mm)
 • Ostrze podniesione do góry (6 mm x 36 mm lub 18 mm x 18 mm)
 • 1 x Nóż do ćwiartek lub ósemek
 • Obcinak do stempli ósemek
 • 1 x częściowe pokrycie dla wszystkich wkładek do ostrzy
 • Profesjonalna obieraczka
 • 1 x Użycie strugarki z osłoną tarczy
 • 1 x Uchwyt na produkt z prowadnicą

Jak stosować Nicer Dicer?

Jakie są opinie użytkowników na temat Nicer Dicer? Recenzje z forum
Jak stosować Nicer Dicer?

Sprytny design Nicer Dicer Quick oznacza, że za pomocą zaledwie 3 ostrzy możesz tworzyć grube plastry, cienkie plasterki, paski lub patyczki, kostki i kliny! Ostrza można umieścić jeden nad drugim, aby zamienić grube plastry w cienkie! Następnie obróć jedno ostrze o 90 stopni i masz paski lub patyczki julienne do zanurzenia! Teraz połóż te paski z powrotem na ostrza na boki i pokrój je w idealnie kwadratowe kostki! Na koniec, wymień ostrza na segmentowy nóż klinowy i pomarańcze, limonki, cytryny, a nawet miękkie pomidory lub jajka na twardo, aby w ciągu jednej sekundy stworzyć idealne, równe segmenty lub kliny!

Nicer Dicer Quick wyposażony jest w sprytny, wykonany na miarę plastikowy pojemnik i zamykaną na zatrzask pokrywę, która pasuje bezpośrednio do Nicer Dicer Quick, dzięki czemu można kroić i siekać owoce i warzywa, a nawet gotowane jajka, mięso lub ser prosto do pojemnika i zapieczętować całą tę świeżość. Następnie możesz przechowywać ją w lodówce na rodzinny posiłek lub sałatkę, albo zabrać do pracy lub szkoły na super zdrowy lunch, który nie mógłby być świeższy!

Jakie są opinie użytkowników na temat Nicer Dicer? Recenzje z forum

Większość osób, które próbowały, mówiła, że nie jest on tak łatwy w użyciu, jak jest przedstawiony w infomercialu. Inne osoby powtarzały, że należy postępować zgodnie z instrukcjami i używać go zgodnie z instrukcjami. Umieszczenie zbyt dużego przedmiotu w obszarze kostki sprawia, że urządzenie nie może działać tak, jak zostało zaprojektowane. Ponadto, używając małego ostrza ustawionego na przedmiotach takich jak cebula, na pewno dostaniesz coś zaciętego na mniejszych przestrzeniach.

Podobnie jak w przypadku większości urządzeń kuchennych, ładniejsza kopaczka wydaje się lepiej pracować z niektórymi produktami spożywczymi niż z innymi. W porównaniu z czymś takim jak Slap Chop, jest całkiem jasne, że Nicer Dicer nie jest tak prosta w obsłudze, jak i wzornictwie. Ostatecznie prawdopodobnie będzie jeden gadżetów kuchennych rządzić nimi wszystkimi, ale aż do tego dnia przychodzi musisz być wybredny i wybredny o tym, co wpuścić do kuchni.

Cena i gdzie kupić Nicer Dicer?

Cena i gdzie kupić Nicer Dicer?

Nicer Dicer można kupić przez oficjalną stronę producenta – jest to najtańsza oferta! Produkt jest dostępny ze zniżką 50%. Wystarczy kliknąć w link poniżej:

Wyszło bardzo dużo produktów, które są podróbką Nicer Dicer na stronach takich jak: Allegro lub Ceneo. Ich ostrza nie są wystarczające ostre by kroić warzywa, a więc nie będą dobrze działać.