Magic Tracks – opinie – forum – cena – gdzie kupić?

Magic Tracks - opinie - forum - cena - gdzie kupić?

Magic Tracks Starter Kit to fantastyczna zabawka dla młodych fanów samochodów i wyścigów. Tor klika się bardzo łatwo i można go wyginać i obracać w dowolnym kierunku, dzięki czemu nie masz ograniczeń w projektowaniu torów.

Magic Tracks to świecący się w ciemności, wyginany tor wyścigowy, który pozwala dzieciom kształtować tor w taki sposób, jak samochody poruszają się po nim. Serwisem produktowym jest buymagictracks.com, który został zarejestrowany w styczniu 2016 roku. Poniższy zrzut ekranu przedstawia oficjalną stronę internetową, która pojawiła się w marcu 2016 roku.

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE STARTOWYM MAGIC TRACKS?

Zestaw startowy Magic Tracks Starter Kit zawiera 220 sztuk toru (co daje 11ft toru), jak również jeden samochód Magic Tracks LED i naklejki, dzięki czemu można dostosować swój samochód i tor. Baterie nie są zawarte w zestawie startowym, więc należy pamiętać, że do uruchomienia samochodu Magic Tracks potrzebne są 3 baterie AAA i śrubokręt Philips Head.

Co to jest Magic Tracks?

Co to jest Magic Tracks?

Magic Tracks (Magiczne tory) to elastyczny tor wyścigowy z oświetlonymi samochodami. Po prostu zatrzaskujesz kawałki i dopasujesz tor do dowolnej konstrukcji. Możesz go nawet regulować, gdy samochody poruszają się po torze. Poniżej znajduje się kilka istotnych zalet i wad związanych z tym produktem.

Ciemny utwór jest umieszczony w kompaktowym pudełku z kolorowymi kawałkami, które mogą być bardzo łatwo łączone zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Do zestawu dołączony jest jeden samochód.

Samochód wygląda jak mały super-naładowany samochód rajdowy i zawiera 5 diod LED, które migają w miarę jak samochód szaleje po torze. Samochód jedzie dość szybko i nie opuszcza naszego toru, pomimo swojej prędkości. Uważajcie na młodsze dzieci, bo koła szybko się kręcą i nie chcielibyście, żeby wasze maluchy złapały włosy lub palce. Tor jest tak elastyczny, że można zmieniać jego kształt nawet w środku wyścigu. Możesz również wybrać się na budowę zakrętu lub zbudować tor w kształcie pączka, a nawet koła chomika. Magiczne tory są tak elastyczne, że można je klikać razem lub rozdzielać, dzięki czemu można tworzyć różne tory dla swojego samochodu.

Jakie są plusy produktu Magic Tracks?

W skrócie, to doskonała zabawka, którą dzieci pokochają. Zajęło mi to tylko około 90 sekund, aby całkowicie zmontować tor. Żarząca się funkcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić dodatkową przyjemność podczas jazdy nocą, podobnie jak oświetlenie LED w poszczególnych samochodach. Żarząca się funkcja prawdopodobnie wygląda najlepiej, gdy jest używana z czarnym światłem. W moim teście sprawdzającym, jak długo wytrzyma nowy zestaw akumulatorów (pokazany na poniższym filmie), auto Magic Tracks trwało ponad 8 ciągłych godzin, co uważam za zadowalającą ilość czasu.

ZESTAW AKCESORIÓW DO TUNELU MAGIC TRACKS

Magic Tracks tworzy również zestawy akcesoriów. Wewnątrz zestawu akcesoriów do tuneli znajduje się jedna brama startowa/końcowa, dwa bloki drogowe, sześć znaków drogowych, trzy drzewa, jeden most/tunel i naklejki. Znaki drogowe bardzo łatwo łączą się z torem, a most jest zabawną funkcją, ponieważ pozwala na stworzenie toru, który zapętla się nad mostem, a następnie z powrotem przez tunel.

Możesz tworzyć proste i zabawne tory dzięki Magic Tracks Starter Kit i Accessory Kit dodaje dodatkowego zainteresowania. Mamy dwa zestawy startowe i akcesoria, co oznacza, że mamy dwa samochody i 440 kawałków toru, dzięki czemu możemy tworzyć naprawdę długie tory lub ścigać się z dwoma samochodami jeden na drugi w wyścigach typu „drag race” z torem ułożonym obok siebie. Podwójna ilość toru oznacza podwójną zabawę!

Czy warto kupić Magic Tracks?

Świetnie się bawiliśmy, grając z Magicznymi Śladami. Tor jest szybki i łatwy do ustawienia, samochody jeżdżą na nim bardzo dobrze i wyglądają świetnie. Możesz naprawdę puścić wodze fantazji i tworzyć tunele i rampy, zakręty i łuki. Bardzo podoba nam się fakt, że tor jest elastyczny, więc nie musisz ciągle grać na tym samym torze – możesz bardzo łatwo zmieniać jego kształt, więc za każdym razem, gdy grasz, możesz stworzyć coś innego. To świetna zabawa mieć dwa samochody, ponieważ możesz ustawiać wyścigi i wyzwania. Jeśli nie chcesz kupić dwóch zestawów startowych, możesz kupić dodatkowe samochody osobno. Bardzo podoba mi się również to, że tor jest bardzo łatwy do spakowania. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, możesz po prostu zrolować tor, więc nie musisz go rozebrać.

Magic Tracks odniosły tu duży sukces. Odbyło się wiele wyścigów i fajnie jest tworzyć nowe przeszkody dla samochodów, aby zobaczyć, czy mogą one wspiąć się na stromą rampę, czy pozostać na torze na stromym zakręcie. Wypróbowaliśmy nawet pętlę, ale to było trochę zbyt ambitne!

Cena i gdzie kupić?

Cena i gdzie kupić?

Magic Tracks można kupić online poprzez stronę internetową producenta.

Zestaw startowy Magic Tracks (19,99 funtów) i Tunnel Accessory Pack (9,99 funtów) są zalecane dla dzieci w wieku od 3 lat i są dostępne we wszystkich dobrych sklepach z zabawkami, w tym Smyths Toys.