Licustin apart słuchowy – 2021 – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

Licustin jest kompaktowym urządzeniem, które oferuje wiele pozytywnych efektów słuchowych. Jego producent twierdzi, że jest to skuteczny produkt, który może być dyskretnie noszony przez wszystkich, którzy mają problemy ze słuchem lub cierpią na szumy uszne, wpływając na ich zdolności słyszenia w całkowicie naturalny sposób.

Pozytywnym wskaźnikiem, dotyczącym rzeczywistej skuteczności tego produktu, są recenzje i opinie klientów, dostępne już na forach zajmujących się naturalnymi rozwiązaniami problemów ze słuchem. Większość osób, które z niego korzystały, uważa, że to innowacyjne i wydajne urządzenie jest w stanie zapewnić szereg korzyści, a jego użytkowanie jest wygodne i dyskretne. Zatem przeanalizujmy jego cechy i korzyści oraz dowiedzmy się gdzie można go kupić po najlepszej cenie.

Jak działają aparaty słuchowe?

Aparat słuchowy jest przydatnym urządzeniem dla osób z problemami ze słuchem, wyposażonym w mikrofon, zestaw słuchawkowy i mogącym przesyłać odbierane z zewnątrz dźwięki. Jego zadaniem jest przede wszystkim odbieranie tych dźwięków, które następnie są przetwarzane i odpowiednio wzmacniane przez układ scalony.

Oczywiście nie możemy zapominać, że nasz mózg, w szczególności, jest odpowiedzialny za odbiór i przetwarzanie dźwięków. Dzięki zaawansowanej technologii, nowoczesne aparaty słuchowe nie tylko wzmacniają przetworzony dźwięk, ale także pozwalają użytkownikowi na skierowanie uwagi i percepcji na to, co preferuje.

Ten rodzaj urządzenia, które jest aplikowane bezpośrednio do kanału słuchowego, w sposób ciągły przeprowadza ocenę akustyczną otoczenia w celu dobrania odpowiedniego wzmocnienia dźwięku, które użytkownik może wzmocnić poprzez ustawienie urządzenia przed jego założeniem.

W tej dziedzinie, badania i technologia poczyniły w ostatnich dziesięcioleciach duże postępy w celu poprawy wydajności tych urządzeń, ale także ich konstrukcji, tak aby uczynić je jak najbardziej potężnymi, ale dyskretnymi i prawie niewidocznymi.

Według opinii tych, którzy produkują tego typu technologie, w odróżnieniu od innych produktów, leków sprzedawanych w aptekach, suplementów itp., stanowi to najbardziej aktualne i natychmiastowe remedium, pozwalające na odzyskanie słuchu i powrót do pełnego życia.

Co to jest Licustin?

Licustin to inteligentny, dyskretny, wygodny i całkowicie bezpieczny wzmacniacz akustyczny dla każdego użytkownika. Dzięki temu niezwykle mocnemu wzmacniaczowi możliwe jest uzyskanie doskonałych wyników w zakresie wzmacniania słyszalności już od pierwszego użycia. Bez względu na wiek i trwałość ubytku słuchu.

Licustin jest wynikiem połączenia doświadczenia, zaawansowanej technologii i najnowszych międzynarodowych odkryć w dziedzinie audiologii.

Jak działa Licustin?

Licustin - jak leczyć ubytki słuchu?

Jest to bardzo mały wzmacniacz, który po włożeniu do ucha, staje się praktycznie niewidoczny.

Przydatne w wielu sytuacjach: podczas rozmowy lub do oglądania telewizji. Jego zarządzanie jest proste i szybkie. Stopniowe wzmacnianie dźwięku w trakcie użytkowania pozwala na precyzyjne dostosowanie intensywności wzmocnienia do potrzeb każdego użytkownika. To małe urządzenie oferuje nową jakość transmisji dźwięku, dzięki czemu jest czystsze i wyraźniejsze.

Kompaktowe wymiary Licustina JH-907 wykorzystują anatomię małżowiny usznej, która jak lejek zbiera dźwięki, a następnie przesyła je do kanału słuchowego.

W opinii ekspertów, aparaty słuchowe mogą pomóc w ograniczeniu wpływu i problemów związanych z szumami usznymi.

Uwaga: Efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Licustin: Cechy i specyfikacje

Poniżej znajdują się charakterystyki techniczne i specyfikacje, które zdaniem producenta i wielu ekspertów sprawiają, że aparat słuchowy Licustin JH-907 jest jednym z najlepszych na rynku produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny:

 • Maksymalna moc wejściowa 125 ± 3dB
 • Amplifikacja dźwięku 30 ± 5dB
 • Poziom ciśnienia akustycznego 115dB ± 4
 • Zniekształcenia harmoniczne ≤10%
 • Zakres 200-3000 Hz
 • Hałas wejściowy ≤32dB
 • Rozmiar akumulatora A10

Te cechy mają wpływ na jakość transmisji dźwięku i są kluczowe przy wyborze najlepszego aparatu słuchowego.

Opinie i komentarze użytkowników

Zapoznaliśmy się z wieloma komentarzami i opiniami na forach internetowych w Polsce, gdzie produkt ten cieszy się dużą popularnością. Klienci chcieli podzielić się szczegółowymi historiami i świadectwami na temat swoich doświadczeń z firmą Licustin.

Niektórzy z nich twierdzą nawet, że jest to jedyny aparat słuchowy, który dobrze pasuje do ich ucha i nie powoduje żadnych problemów. (Niektórzy posunęli się do stwierdzenia, że mogą z nim nawet spać bez problemu). Nie brak jest ekspertyz, które są również wyczerpujące i bardzo szczegółowe. Wydaje się, że lekarze zaczynają coraz częściej polecać Licustin swoim pacjentom.

Przyglądając się recenzjom i opiniom podzielanym już przez wielu użytkowników na forach zajmujących się problemami ze słuchem, wyłania się bardzo pozytywny obraz Licustina.

Wśród głównych przyczyn jego sukcesu znajdują się następujące cechy:

 • Uniwersalny – Pasuje do lewego i prawego ucha;
 • Dyskretny – raz zużyty staje się prawie niewidoczny;
 • Skuteczny – Aktywuje swoją funkcję wzmocnienia zaraz po zużyciu;
 • Posiada on ręczną regulację głośności dźwięku;
 • Ma ergonomiczny kształt, który czyni go wygodnym w użyciu;
 • Wykonany jest z wygodnych silikonowych wkładek;
 • Ma bardzo przystępną cenę (w przypadku zakupu bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta);

Jak używać Licustina? Środki ostrożności dotyczące użytkowania

Licustin

Używanie aparatu słuchowego Licustin jest bardzo proste: po prostu naciśnij przycisk, aby aktywować funkcję wzmocnienia i umieść urządzenie wewnątrz ucha. Po zużyciu można regulować dźwięk do najwygodniejszego poziomu (w tym celu należy użyć małego pokrętła pełniącego funkcję regulatora głośności).

Urządzenie to zostało opracowane w oparciu o technologię, która pozwala na odbieranie tonów niskich, szeptów, a jednocześnie redukuje hałas np. z ulicy. Licustin działa inteligentnie, ponieważ jest w stanie rozpoznawać poszczególne dźwięki i kierunek ich nadawania, co pomaga również w treningu umiejętności związanych ze słuchem.

Aby jak najlepiej wykorzystać Licustin (zgodnie z zaleceniami producenta i opiniami konsumentów), należy podjąć kilka drobnych środków ostrożności:

 • Dostosuj głośność do minimalnego poziomu lub wyłącz urządzenie przed jego założeniem.
 • Wybierz odpowiedni rozmiar słuchawki, aby uniknąć dodatkowego hałasu.
 • Zwiększaj stopniowo głośność, aby uniknąć nagłego wzrostu percepcji dźwięku.
 • Jeśli słyszysz hałasy, sprawdź, czy rozmiar podkładki żelowej jest odpowiedni i czy nie ma wycieku powietrza.
 • Aby zapewnić trwałość i prawidłowe użytkowanie aparatu słuchowego, należy regularnie czyścić zatyczki do uszu.
 • Jeśli nie używasz aparatu słuchowego przez dłuższy czas, wyjmij baterie, aby zapobiec erozji elementów aparatu słuchowego.
 • Trzymać poza zasięgiem dzieci.
 • Urządzenie nie jest wodoodporne i powinno być wyjęte przed prysznicem lub na plaży i w basenie.

Cena Licustin i darmowa wysyłka tylko na oficjalnej stronie internetowej

Licustin-opinie-forum-komentarze-x-

Aby zamówić oryginalny aparat słuchowy Licustin, w najlepszej cenie i bez żadnych kosztów wysyłki (można wybrać standardową wysyłkę, z dostawą w ciągu 3-4 dni, która jest całkowicie bezpłatna) wystarczy wprowadzić swoje dane w formularzu online dostępnym na oficjalnej stronie produktu.

www.licustin.pl

Ważne jest podanie prawidłowego numeru telefonu kontaktowego, ponieważ przedstawiciel firmy dystrybucyjnej skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu wyjaśnienia szczegółów dotyczących dokładnego adresu, daty i miejsca dostawy.

Na oficjalnej stronie internetowej, cena Licustin jest zniżka i można zapłacić prawie połowę tego, co można zapłacić gdzie indziej. Dzięki temu, że urządzenie nie jest dostępne w aptekach, sklepach internetowych (Allegro czy Ceneo) czy sklepach specjalistycznych, a jedynie bezpośrednio w Internecie, producent bezpośrednio zarządza kampaniami promocyjnymi i jest w stanie wypromować produkt w optymalnej cenie.

Wśród dostępnych metod płatności do wyboru są płatności za pobraniem (płatność za pobraniem) lub płatność z góry za pomocą karty online.Słyszenie jest procesem dynamicznym, który obejmuje nie tylko reakcję ucha, ale także zdolność rozumienia słów. Ubytek słuchu jest narastającym problemem na całym świecie, dotykającym ludzi w każdym wieku. Może być spowodowany hałasem, wiekiem, a także jako efekt uboczny innych warunków.

Oto kilka faktów dotyczących ubytku słuchu:

 • Około 28 milionów Amerykanów cierpi z powodu ubytku słuchu.
 • Wskaźnik ubytku słuchu zwiększa się wraz z wiekiem osób starszych. Około 30 procent osób w wieku 65 lat i więcej oraz 40 procent osób w wieku 75 lat i więcej cierpi z powodu ubytku słuchu.
 • Mężczyźni są bardziej narażeni na utratę słuchu niż kobiety, ale są mniej skłonni do szukania pomocy.
 • Z aparatów słuchowych korzysta tylko 1 na 5 osób, które mogłyby z nich skorzystać.

Rodzaje ubytków słuchu

Istnieją trzy główne rodzaje ubytku słuchu.

 • Przewodzeniowy ubytek słuchu występuje wtedy, gdy coś uniemożliwia prawidłowe przekazywanie dźwięku z zewnątrz do ucha wewnętrznego. Może on być spowodowany przez woskowinę lub nagromadzenie płynów w wyniku infekcji ucha lub innych chorób.
 • Niedosłuch czuciowo-nerwowy występuje wtedy, gdy istnieje problem z uchem wewnętrznym, który uniemożliwia odbieranie i przenoszenie dźwięków do mózgu.
 • Kombinacja powyższych dwóch przypadków nazywana jest mieszanym ubytkiem słuchu.

Oznaki ubytku słuchu

Utrata słuchu jest stanem niewidocznym, co oznacza, że często pozostaje niezauważona. Istnieją jednak pewne symptomy świadczące o ubytku słuchu, do których należą m.in:

 • Masz trudności ze zrozumieniem, co się mówi w rozmowie.
 • Narzekasz, że ludzie często słyszą szemranie lub mazganie.
 • Często prosisz ludzi o powtarzanie słów lub zwrotów, nawet jeśli uważają, że mówią wystarczająco głośno.
 • Słuchasz muzyki głośniej niż inni w pomieszczeniu.
 • Unikasz spotkań grupowych, imprez towarzyskich i spotkań rodzinnych z powodu trudności w zrozumieniu innych.
 • Doświadczasz dzwonienia w uszach, kiedy jest cicho.

Jeśli rozpoznałeś niektóre z tych oznak ubytku słuchu w swoim własnym życiu, ważne jest, abyś wykonał badanie słuchu. Wnikliwa ocena słuchu pozwoli określić, czy istnieje ubytek słuchu, a jeśli tak, to jaki jest jego rodzaj, stopień i konfiguracja.

Co się stanie, jeśli nie będziesz leczył swojego ubytku słuchu?

Ubytek słuchu może mieć znaczący wpływ na samopoczucie psychiczne, fizyczne i społeczne danej osoby. Osoby, które cierpią, są bardziej narażone na wystąpienie objawów depresji. Często czujemy się bardziej sfrustrowani przyjaźniami/kontaktami rodzinnymi, doświadczamy niższego ogólnego poziomu dobrego samopoczucia i częściej unikamy czynności, które kiedyś nam się podobały.

Może to również prowadzić do upośledzenia pamięci i zdolności do uczenia się nowych zadań, które wskazują na pogorszenie zdolności poznawczych. Ostatnie raporty Johnsa Hopkinsa i National Institute of Ageing Academics sugerują, że osoby starsze z ubytkiem słuchu są bardziej narażone na rozwój demencji w czasie niż osoby z ubytkiem słuchu.

Leczenie ubytku słuchu

Aparaty słuchowe są najczęstszym wyborem dla większości ludzi. Aparaty słuchowe zmniejszają trudności w słuchaniu i zapewniają większą wyrazistość dźwięku.

Jeśli jesteś dopasowany do aparatów słuchowych, możesz skorzystać z większej zdolności do rozumienia innych w różnych środowiskach, pomagając w ponownym kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi.

Aparaty słuchowe mogą zapewnić duże wsparcie społeczne, ale proces ten wymaga okresu przejściowego ze strony użytkownika. Wiedza o tym, czego można się spodziewać, może znacznie pomóc w tym procesie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem i dowiedzenia się więcej o tym, co można zyskać dzięki noszeniu aparatów słuchowych.

Dobre samopoczucie naszego układu słuchowego zależy również od prawidłowego odżywiania. Dostarczenie organizmowi pełnej gamy witamin i minerałów, których potrzebuje, może zachować lub poprawić zdrowie tkanek kanału słuchowego, pomagając nam lepiej słyszeć.