FungaFix krem – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

FungaFix - Grzybica stóp: przyczyny i objawy

Chropowata skóra z małymi pęknięciami? Żółte czy zdeformowane paznokcie? Zakłócenia, pęcherze lub rany na dłoniach lub stopach? Jeśli masz nawet jeden z tych objawów, powinieneś zacząć myśleć o tym, jakie leczenie może być najbardziej odpowiednie, ponieważ możesz mieć infekcję grzybiczą.

Na rynku znajdują się setki produktów, które mogą rozwiązać ten nieestetyczny i niebezpieczny problem, ale kilka tygodni temu do Polski trafił również produkt o innowacyjnym zastosowaniu i całkowicie naturalnym składzie. Nazywa się FungaFix i w tych wierszach zilustrujemy wszystkie jego zalety.

Grzybica stóp: przyczyny i objawy

Grzybica (nazywana również grzybicą paznokci, gdy dotyczy paznokci) jest infekcją grzybiczą. Występuje, gdy skóra wchodzi w bezpośredni kontakt z pewnym rodzajem bakterii grzybowych. Grzyby te mogą bardzo łatwo się rozprzestrzeniać, zwłaszcza jeśli znajdą korzystne środowisko (głównie miejsca wilgotne). Początkowe objawy infekcji grzybiczej są trudne do rozpoznania. W większości przypadków zauważamy je, gdy płytka paznokciowa palców u rąk i nóg zmienia kolor, przybierając jasnobrązowy lub żółtawy odcień. Pewna kruchość paznokci może być również oznaką infekcji grzybiczej. To samo odnosi się do szorstkości skóry w dotkniętym obszarze.

FungaFix - Grzybica stóp: przyczyny i objawy

Nieleczona w odpowiednim czasie infekcja może wywołać szereg nawet bardzo niebezpiecznych skutków, od irytujących wyprysków po całkowitą utratę paznokci. Dlatego powinniśmy dbać o nasze stopy, tak jak dbamy o naszą twarz.

Grzybica lub grzybica paznokci, zwana również „stopą sportowca”, zwykle atakuje skórę i paznokcie stóp i dłoni, ponieważ oferują one najkorzystniejsze warunki: buty i skarpety, w rzeczywistości tworzą ciepłe i wilgotne środowisko, w którym grzyby łatwiej się rozwijają. Dodajmy do tego fakt, że obszary między palcami stóp są narażone na większe pocenie się oraz fakt, że stopy są bardziej narażone na kontakt z zarazkami i bakteriami z powodu nawyku chodzenia boso w szatniach, saunach, plażach lub publicznych basenach.

Te czynniki sprawiają, że każdy z nas jest potencjalną ofiarą infekcji grzybiczych. Dlatego też zawsze warto stosować produkty z naturalną formułą, aby dbać o swoje stopy.

Co to jest FungaFix i w jakim celu się go stosuje?

Krem FungaFix o silnej, naturalnej formule zapewniającej dobre samopoczucie i świeżość stóp jest dostępny w praktycznym pałeczce roll-on. Jego wygodna i kompaktowa budowa oraz kremowa formuła sprawiają, że jest łatwy do przenoszenia i stosowania w zaledwie jedną minutę. Ze względu na brak składników chemicznych, produkt ten jest odpowiedni dla każdego i może być również stosowany w celu zapobiegania nawrotom.

Potężne działanie FungaFix

Jak zapobiegać grzybicy?

FungaFix to roztwór roll-on z naturalną zawartością przeciwgrzybiczą, który pomaga skórze i paznokciom dotkniętym grzybicą paznokci (stopa sportowca) odzyskać dobre samopoczucie.

Jego formuła zawiera wiele naturalnych składników i jest bogata w różne ekstrakty pochodzenia biologicznego. FungaFix działa na kilku frontach dzięki potrójnemu działaniu i jak potwierdzają już liczne recenzje i pozytywne komentarze, obecne na forach, jeśli będzie stosowany zgodnie ze wskazaniami producenta, produkt ten będzie w stanie pomóc:

  • Natychmiast przeciwdziałać objawom infekcji takim jak swędzenie, zaczerwienienie, pieczenie, itp;
  • Wnikają głęboko w skórę i przeciwdziałają działaniu grzybów i bakterii;
  • Promować gojenie się uszkodzonych tkanek;
  • Zapobiegać ponownemu pojawieniu się grzybów i ich skutkom.
  • Wszystko to przy wyłącznym użyciu absolutnie bezpiecznych i naturalnych składników, wolnych od skutków ubocznych i przeciwwskazań.

Uwaga: efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Składniki i kompozycja

Skuteczna formuła opracowana na bazie ekskluzywnych naturalnych składników ma potrójne działanie, które przeciwdziała efektom działania grzybów w 360°.

KROK 1. Absorpcja składników aktywnych – Kwas salicylowy i kwas undecylenowy

Dzięki swojej innowacyjnej formule, FungaFix jest w stanie przeniknąć do najgłębszych warstw naskórka i bezpośrednio przeciwdziałać działaniu bakterii wywołujących grzybicę. Kwasy niecylenowy i salicylowy zwalczają ten rodzaj bakterii, mają działanie dezynfekujące i regulują produkcję sebum.

KROK 2. Działanie na ból i pieczenie – Propolis, wosk pszczeli, kamfora, lanolina, mentol i wyciąg z dziurawca zwyczajnego

Kamfora i mentol natychmiast łagodzą pieczenie i swędzenie, zmiękczają i odświeżają skórę. Propolis, lanolina (wosk wełniany), wosk pszczeli i dziurawiec działają na czerwoność i łuszczenie się.

KROK 3 Regeneracja uszkodzonych tkanek – Olejek rozmarynowy, olejek tymiankowy, olejek migdałowy i olejek z drzewa herbacianego.

Te naturalne składniki aktywne ułatwiają regenerację komórek i przepływ składników odżywczych na dotkniętych chorobą tkankach. Kompleks tych silnych olejków ma działanie lecznicze, uspokajające i dezynfekujące. Może pomóc zapobiec ponownemu pojawieniu się grzybów.

Jak zastosować FungaFix?

FungaFix jest łatwy w aplikacji bezpośrednio na powierzchnie, które mają być poddane obróbce, dzięki aplikatorowi roll-on.

Na oryginalnym opakowaniu FungaFix przedstawiona jest zalecana przez producenta poniższa procedura aplikacji:

  • Oczyść i osusz skórę miękkim ręcznikiem.
  • Nanieść produkt na obszar dotknięty infekcją i obszary bezpośrednio przylegające, wykonując ruchy okrężne.
  • Pozostawić produkt do wchłonięcia i nie spłukiwać. Procedura ta powinna być powtarzana przez co najmniej jeden miesiąc, dwa razy dziennie.
  • Produkt nie brudzi, nie natłuszcza i nie pozostawia przyjemnego, świeżego zapachu na impregnowanych miejscach.

FungaFix po obniżonej cenie? Tylko na oficjalnej stronie internetowej

FungaFix
FungaFix cena

Krem z oryginalnym naturalnym składem FungaFix można nabyć tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

FungaFix nie jest dostępny w aptekach i sklepach internetowych, takich jak Amazon, Allegro, Ceneo itp. Producent podjął decyzję o dystrybucji produktu wyłącznie w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się na rynku produktów podrobionych i potencjalnie niebezpiecznych, które wykorzystują sukces produktu oryginalnego.

Naturalny preparat przeciwgrzybiczy FungaFix można zamówić w prosty, bezpieczny i szybki sposób, wypełniając formularz na oficjalnej stronie internetowej, gdzie należy podać kilka szczegółów, co pozwoli na kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia adresu, pod który chcesz otrzymać produkt.

Gdzie kupić – cena

Dodatkowo, zamawiając teraz możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki, która zostanie zrealizowana przez szybką firmę kurierską oraz z możliwości zapłaty za produkt przy odbiorze.