Friocard tabletki – nadciśnienie – opinie – cena – skład – gdzie kupić?

www.friocard.pl

Friocard - nadciśnienie - opinie - cena - skład - gdzie kupić?

Jeśli chcesz mieć naturalny, ale naprawdę skuteczny produkt, który pomoże Ci utrzymać prawidłowy poziom ciśnienia krwi – weź Friocard. Jest to produkt już bardzo popularny na forach, gdzie znajdują się liczne recenzje, komentarze i opinie klientów, ale także ekspertów w dziedzinie chorób sercowo-naczyniowych, którzy doceniają całkowicie organiczny skład tego produktu.

W tym przeglądzie zamieścimy wszystkie informacje dotyczące składu FrioCard, korzyści z niej wynikających, opinie tych, którzy jej wypróbowali oraz sugestie, jak kupić ją w najlepszej cenie i z bezpłatną wysyłką.

Co to jest ciśnienie krwi i jak diagnozuje się nadciśnienie?

Ciśnienie krwi można opisać jako siłę nacisku krwi na ściany tętnic. Za każdym razem, gdy bije twoje serce, pompuje krew do tętnic. Ciśnienie krwi jest wyższe, gdy serce bije, pompując krew. To się nazywa ciśnienie skurczowe. Kiedy twoje serce jest w spoczynku, ciśnienie krwi spada. To jest ciśnienie rozkurczowe.

Odczyt ciśnienia krwi odnosi się do tych dwóch liczb. Liczba skurczowa zwykle poprzedza lub przekracza liczbę rozkurczową. Na przykład, 120 / 80 oznacza skurczowy 120 i rozkurczowy 80.

Detonic na nadciśnienie – cena – skład – opinie – gdzie kupić

Jak rozpoznaje się nadciśnienie?

Jak rozpoznaje się nadciśnienie?

Farmaceuta zazwyczaj korzysta z ciśnieniomierza, stetoskopu lub czujnika elektronicznego oraz mankietu ciśnieniomierza.

Masz wysokie ciśnienie krwi, jeśli twoje odczyty wskazują na :

 • Skurczowe 140 lub więcej;
 • rozkurczowe 90 lub lepsze;
 • Odczyt ciśnienia krwi powyżej 180 / 120 jest uważany za niebezpiecznie wysoki i wymagałby natychmiastowego działania.

Dla dzieci i nastolatków ważne jest, aby odczytywać ciśnienie krwi w taki sposób, jaki jest normalny dla innych dzieci w tym samym wieku, wzrostu i płci.

Osoby z cukrzycą lub przewlekłą chorobą nerek powinny utrzymywać ciśnienie krwi poniżej 130 / 80.

Kto jest narażony na nadciśnienie?

Każdy może mieć wysokie ciśnienie krwi, ale istnieją pewne czynniki, które mogą zwiększyć ryzyko:

 • Wiek – ciśnienie krwi ma tendencję do wzrostu wraz z wiekiem;
 • Rasa/etniczność – Nadciśnienie jest bardziej powszechne u dorosłych Afroamerykanów;
 • Waga – osoby z nadwagą lub otyłe są bardziej narażone na wystąpienie nadciśnienia;
 • Płeć – Przed 55 rokiem życia, mężczyźni są bardziej niż kobiety podatni na nadciśnienie krwi. Po 55 roku życia, kobiety są bardziej prawdopodobne niż mężczyźni;
 • Wywiad rodzinny – Wywiad rodzinny nadciśnienia tętniczego zwiększa ryzyko jego wystąpienia.

Co to jest Friocard?

Jak leczyć nadciśnienie?

Friocard jest obecnie uważany przez wielu za jeden z najlepszych naturalnych suplementów wyrównujących ciśnienie krwi. Produkt działa naturalnie i jest bezpieczny w użyciu dla każdego. Jest przystępny cenowo i można go zamówić w zaciszu własnego domu.Jak Friocard przeciwdziała wysokiemu ciśnieniu krwi?

Wyjątkowość Friocarda polega na tym, że jego składniki działają synergistycznie (uzupełniają się i wzmacniają wzajemnie), nie powodując uzależnień, przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Dzięki specjalnej, naturalnej recepturze Friocard nie tylko obniża ciśnienie, ale także działa na przyczyny nadciśnienia, odwracając tzw. procesy autoimmunologiczne i pomagając w tym:

 • Tonizować naczynia krwionośne, zmniejszając ryzyko udaru mózgu i zawału serca.
 • Zredukuj ciśnienie krwi do normy wiekowej dzięki starannie dobranemu składowi.
 • Aktywuj naturalne siły organizmu poprzez unikalną kombinację rzadkich składników.

Friocard nie jest narkotykiem, nie powoduje uzależnień, skutków ubocznych ani przeciwwskazań i jest całkowicie bezpieczny, dzięki swojemu wyłącznie naturalnemu składowi.

Uwaga: wynikające z tego efekty mogą być różne dla poszczególnych osób;

Kapsułki Friocard – naturalny skład chroniący przed nadciśnieniem.

Składniki, które kryją się za korzystnym wpływem przypadków Frio Card, to cztery:

 • Melisa – Może łagodzić i spowalniać oddychanie, stabilizować funkcjonowanie układu krążenia;
 • Głóg pospolity – pomaga obniżyć ciśnienie krwi, walczy ze zmęczeniem i drażliwością oraz zmniejsza tętno;
 • Witamina B6 – może pomóc ustabilizować ciśnienie krwi, poprawić przepływ krwi do mózgu, rozluźnić układ nerwowy i rozszerzyć naczynia krwionośne;
 • Czosnek – znany ze swojej zdolności do zapobiegania powstawaniu zakrzepów krwi, wzmacniania ścian naczyń krwionośnych, zapobiegania i zatykania naczyń krwionośnych oraz obniżania ciśnienia krwi.

Jak widać, FrioCard nie jest lekiem i dlatego nie wymaga recepty.

Jakie są opinie tych, którzy wypróbowali Friocard? Recenzje uzytkowników

nadcisnienie-tetnicze-krwi-czy-jest-grozne

Friocard, według opinii wielu ekspertów z dziedziny układu sercowo-naczyniowego, jest w stanie zmniejszyć obciążenie serca i układu krwionośnego i pomaga w tym:

 • Normalizacja ciśnienia bez powodowania stresu dla organizmu;
 • Zmniejszyć bóle głowy;
 • Poprawa pamięci i uwagi;
 • Zmniejszenie duszności i bólu serca;
 • Normalizacja snu;
 • Dając energię i witalność.
 • Zwiększyć libido;
 • Zmniejszyć stres i napięcie nerwowe
 • Poprawa wzroku i słuchu.

Friocard: dawkowanie i jak stosować?

 • Przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie z posiłkami;
 • Kapsułki należy przyjmować codziennie na czas trwania cyklu leczenia;
 • Powtórzyć cykl co 2-3 miesiące lub w razie potrzeby.

Oryginalny Friocard jest dostępny tylko na oficjalnej stronie internetowej

Friocard cena gdzie kupić apteka - opinie - allegro

W opiniach i komentarzach forów często można spotkać się z doświadczeniami nabywców, którzy uważają, że jedynym sposobem, aby mieć pewność, że kupisz oryginalny produkt w najlepszej cenie jest złożenie zamówienia za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej .

Należy uważać na tańsze produkty sprzedawane na Allegro lub Ceneo. Oto jak uzyskać obniżoną cenę:

 • Wypełnij formularz na stronie i kliknij na „Zamówienie” w najlepszej cenie.
 • Poczekaj na telefon operatora i potwierdź adres do wysyłki.
 • Zapłać przy odbiorze i zacznij korzystać z produktu tak szybko, jak to możliwe.

Większość ludzi zdaje sobie sprawę z ciężkości chorób serca, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z nieodłącznego związku między wysokim ciśnieniem krwi a chorobami serca. Pozostawione bez leczenia lub bez właściwego postępowania, wysokie ciśnienie krwi może powoli powodować uszkodzenia organizmu przez lata, zanim objawy zaczną się rzeczywiście pojawiać. Serce może być zagrożone poważnymi uszkodzeniami na długo przed tym, zanim się zorientujesz.

Co to jest wysokie ciśnienie krwi i co je powoduje?

Wysokie ciśnienie krwi, zwane także nadciśnieniem, występuje, gdy krew jest wypychana na ściany naczyń i tętnic. Ruch ten wywiera nadmierne ciśnienie i naprężenia na ich ściany, powodując długotrwałe uszkodzenia.

Idealny zakres ciśnienia krwi to gdzieś pomiędzy 90/60 a 120/80.

Nie wiesz, co to oznacza? Górna cyfra w twoim odczycie, czyli ciśnienie skurczowe, wskazuje poziom ciśnienia w twoich tętnicach podczas skurczów mięśnia sercowego. Natomiast dolna liczba to ciśnienie rozkurczowe, które pokazuje ten sam poziom ciśnienia, gdy mięsień sercowy znajduje się pomiędzy uderzeniami. Ciśnienie krwi jest uważane za wysokie, gdy wynosi więcej niż 130/80.

Główną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi jest styl życia – niewłaściwa dieta i brak ćwiczeń fizycznych. Inne czynniki, które przyczyniają się do jego rozwoju to między innymi:

 • Problemy hormonalne, takie jak zaburzenia nadnerczy lub tarczycy
 • Cukrzyca (wysoki poziom cukru we krwi)
 • Otyłość lub nadmierna waga
 • Palenie tytoniu
 • Spożywanie alkoholu

Prawdopodobieństwo wystąpienia nadciśnienia tętniczego jest również większe, jeśli twoja rodzina ma historię jego wystąpienia. Jeśli zdiagnozowano u Ciebie to ciśnienie, powinieneś być świadomy, jak może ono wpływać na Twoje serce.

Na jakie choroby serca jesteś narażony?

choroby serca wysokie ciśnienie krwi
zawał

Niebezpieczne skutki wysokiego ciśnienia krwi mogą wykraczać poza naczynia i tętnice. Może mieć ono wpływ na cały układ krążenia krwi, w którego centrum znajduje się serce. Kiedy cały układ jest słaby lub uszkodzony, serce może być zagrożone.

Napięcie, jakie wysokie ciśnienie krwi wywiera na naczynia i tętnice, jest prekursorem wielu chorób układu krążenia (serca). Głównymi z nich są: choroba wieńcowa, zawał serca, niewydolność serca i powiększone lewe serce.

Choroba wieńcowa

Związek pomiędzy wysokim ciśnieniem krwi a chorobą wieńcową ma swoje korzenie w miażdżycy, procesie, w którym twoje tętnice stają się wąskie i słabe z powodu nagromadzenia się blaszek miażdżycowych. Płytki te składają się z tłuszczu i cholesterolu. Choroba wieńcowa jest niebezpieczna, ponieważ naraża na ryzyko zawału serca. Ponadto, gdy twoje tętnice są poważnie zablokowane, utrudniają przepływ krwi do serca i dostarczają mu tlenu i składników odżywczych, których potrzebuje.

Zawał serca

Zawał serca, medycznie nazywany zawałem serca, występuje, gdy tłusta płytka nazębna w ścianie tętnicy ulega zapaleniu i pęknięciu. To powoduje zakrzep krwi szybko tworzący się w tętnicy, blokujący przepływ krwi, zakłócający dopływ tlenu do mięśni serca, i powodujący uszkodzenie części mięśnia sercowego. Bez natychmiastowego leczenia dotknięta tkanka serca umiera, a serce jest zagrożone trwałą niewydolnością. Ataki serca mogą być śmiertelne, a obecnie są drugą wiodącą przyczyną śmierci w Singapurze.

Niewydolność serca

Niewydolność serca występuje wtedy, gdy serce nie jest już w stanie pompować wystarczającej ilości krwi dla organizmu. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub chorobę wieńcową, serce może stopniowo osłabiać się z powodu niewystarczającego dopływu krwi przez zwężone tętnice, co ostatecznie prowadzi do niewydolności serca. Objawy niewydolności serca obejmują duszność, zmęczenie, obrzęk nóg i mogą prowadzić do śmierci.

Powiększona lewa komora sercowa

Powiększony mięsień lewej komory serca (przerost lewej komory) odnosi się do pogrubienia ścian lewej komory serca, która jest główną komorą pompowania serca. Wysokie ciśnienie krwi może spowodować, że lewa komora będzie pracowała ciężej niż powinna, powodując pogrubienie tkanki mięśniowej w ścianie komory, a w konsekwencji powiększenie lewego serca. Stan ten jest często spotykany u osób, które mają niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi i może przyczynić się do zwiększenia ryzyka zawału serca lub udaru mózgu.

Co można zrobić z wysokim ciśnieniem krwi?

Poza zastosowaniem się do zaleceń lekarza, oto dodatkowe kroki, które pomogą Ci w zarządzaniu swoim stanem i ryzykiem.

 1. Jeść zdrowo i utrzymać zdrową wagę

Zdrowa dieta, bogata w warzywa, o niskiej zawartości soli, cukru i przetworzonej żywności, może pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Na podstawie wyników badań klinicznych wykazano, że dieta DASH (Dietary Approaches to Stop Hypertension), bogata w owoce i warzywa o mniejszej zawartości sodu i obniżonej zawartości tłuszczu, obniża ciśnienie krwi uczestników w ciągu zaledwie kilku tygodni. Jeśli masz nadwagę, każdy kilogram zrzucony na ziemię obniża ciśnienie krwi o około 1 mmHg.

 1. Wykonuj regularne ćwiczenia

Regularne ćwiczenia wzmacniają serce, co z kolei pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Należy dążyć do uzyskania około 150 minut ćwiczeń w tygodniu, traktując priorytetowo aktywność aerobową (cardio) o umiarkowanej intensywności. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o idealnym planie ćwiczeń, który będzie odpowiadał Twojemu ogólnemu profilowi zdrowotnemu.

 1. Regularnie kontroluj swoje serce.

Posiadanie wysokiego ciśnienia krwi oznacza, że jesteś narażony na choroby serca. Profilaktyczne badania przesiewowe serca są skutecznym sposobem na identyfikację ukrytego ryzyka chorób serca. Podczas pracy z lekarzem należy regularnie wykonywać badania przesiewowe serca w celu obniżenia ciśnienia krwi.

www.friocard.pl

Friocard - nadciśnienie - opinie - cena - skład - gdzie kupić?

www.friocard.pl


https://pl.wikipedia.org/
https://www.nfz.gov.pl/