Eros żel – 2021 – skład – cena – opinie – gdzie kupić?

www.eros.pl

Eros - 2020 - skład - cena - opinie - gdzie kupić?


Eros jest produktem, który oferuje wiele korzyści, oprócz zwiększenia rozmiaru penisa w sposób naturalny. Opinie ekspertów definiują go jako produkt mający na celu poprawę męskiego libido, a także pomoc w przezwyciężaniu problemów seksualnych mężczyzn, takich jak przedwczesny wytrysk czy utrata wrażliwości.

Eros uelastycznia tkanki penisa od pierwszego dnia użytkowania. Pierwsze łatwe do zmierzenia efekty można zaobserwować po kilku tygodniach regularnego stosowania. Wyobraź sobie wszystkie te korzyści, w bardzo przystępnej cenie, bez kosztownej, ryzykownej operacji i tylko z naturalnych składników.

Eros jest produktem odpowiednim dla wszystkich tych mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją wydajność pod arkuszami, nie wydając przy tym dużo środków i z bezpieczeństwem produktu bez składników chemicznych. Są to w rzeczywistości cechy, które uczyniły z niego jeden z najbardziej cenionych produktów jego fora, które zajmują się męskimi dysfunkcjami seksualnymi.

Żywność dla dłuższej i silniejszej erekcji

Niezależnie od tego, czy się do tego przyznajemy, czy nie, jeśli chodzi o nasze życie seksualne, wszyscy chcemy, aby było ono ekscytujące, czasem dzikie, a przede wszystkim coś, co trwa dłużej. Niestety, stres i codzienne obowiązki mogą wpływać na nasze pragnienia seksualne, powodując różne problemy, z których jednym jest zaburzenie erekcji. Tutaj również, podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia, żywność może przyjść nam z pomocą.

Nie ma żadnej diety, która działa jak panaceum. Jednak szereg opinii ekspertów pokazują, że jedzenie bogatej w składniki odżywcze diety śródziemnomorskiej działa dobrze, aby zwiększyć wydajność seksualną i rozwiązać niektóre z czynników, które mogą być podstawą zaburzeń erekcji (ED) i innych związanych z tym problemów. Ten rodzaj diety jest bogaty w składniki odżywcze i właściwości, które zwiększają przepływ krwi, poprawiają poziom energii, zwiększają równowagę L-argininy i antyoksydantów w organizmie. Niektóre rodzaje żywności, takie jak te wymienione poniżej, są najbardziej zalecane.

 • Arbuz, papaja i banany: bogate w potas, arbuzy, papaje i banany pomagają regulować przepływ krwi, rozszerzając tętnice. To z kolei przyczynia się do poprawy erekcji.
 • Kaszka owsiana: nie jest tak smaczna, ale z drugiej strony jest bogata w rozpuszczalne włókna, które utrzymują poziom cholesterolu pod kontrolą i wspomagają sprawne funkcjonowanie naczyń krwionośnych.
 • Łosoś: Łosoś zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, które sprawiają, że krew jest mniej lepka i poprawiają przepływ krwi do wszystkich części ciała. Można też zdecydować się na makrelę, pstrąga i świeżego tuńczyka. Jedzenie ich co najmniej dwa razy w tygodniu jest dobre dla ogólnego zdrowia.
 • Orzechy, mleko i ser: żywność ta zawiera cynk i jest dobra do produkcji męskich hormonów, które są niezbędne do dłuższej i silniejszej erekcji.
 • Czosnek i cebula: Cebula i czosnek zawierają allicynę, która pomaga zwiększyć przepływ krwi. Zwiększony przepływ krwi oznacza lepszą erekcję.
 • Ciemna czekolada: Innym świetnym jedzeniem na cięższą erekcję jest ciemna czekolada. Ciemne czekoladki zawierają flawonoidy, które również przyczyniają się do zwiększenia przepływu krwi.
 • Wiśnie: Ten malutki owoc, spożywany regularnie, jest skuteczny w promowaniu zdrowia, ponieważ zwalcza wolne rodniki i poprawia krążenie krwi. Wiśnie są bogate w antocyjany, które również chronią ściany tętnic. Jagody, brzoskwinie, nektaryny i śliwki pomagają utrzymać tętnice w zdrowiu.
 • Orzechy włoskie: wypełnione kwasami tłuszczowymi Omega 6 i argininą, orzechy pomagają w produkcji tlenku azotu. Rozluźniają one tętnice i zwiększają przepływ krwi.

Co to jest żel Eros?

Co to jest żel Eros?

Eros, jest żelem przeznaczonym do stosowania bezpośrednio na męskie narządy płciowe. Jest to produkt przeznaczony do stymulacji wzrostu tkanek penisa. Ten żel jest wykonany przy użyciu naturalnych składników znanych z ich zdolności do poprawy funkcji seksualnych i zwalczania zaburzeń erekcji. Ten żel działa poprzez zwiększenie ilości przepływu krwi do penisa, co pomaga zwiększyć rozmiar penisa i daje użytkownikowi dłuższe erekcji.

Żel Eros pomaga również poprawić warunki nerwowe w okolicy narządów płciowych. Poprawia również witalność spermy i wspomaga produkcję hormonów dla zdrowszego życia seksualnego. Eros promuje twardsze erekcje bez skutków ubocznych i bez przeciwwskazań.

Eros jest produkowany przez renomowaną firmę znaną z rozwoju i produkcji biologicznie aktywnych suplementów diety i kosmetyków, które uzyskały już bardzo pozytywne opinie.

Uwaga: efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby;

Składniki Eros

Eros składa się z kilku naturalnych, ale potężnych składników, w tym:

 • Kofeina – aktywny środek pobudzający, mogący wspomagać wydalanie i usuwanie płynów zastoju, stymuluje również przepływ krwi.
 • Chilli – składnik, który promuje wigor, energię i dobre samopoczucie fizyczne. Poprawia krążenie poprzez zwiększenie przepływu krwi, jest rozszerzaczem naczyń i kardiochroną.
 • Pantenol – witamina B5, znana ze swojej zdolności do zmiękczania skóry, przyczyniając się również do tworzenia nowych komórek.
 • Zarodki pszenicy – Prawdziwy koncentrat witaminy E, działa jako przeciwutleniacz dla tkanek, głęboko odżywia, przeciwdziałając starzeniu się komórek również dzięki swojej aktywności emolientowej.

Cztery główne składniki, które czynią ten produkt żelem wolnym od działań niepożądanych, jak to ma miejsce również w przypadku produktów sprzedawanych w aptekach.

Czy Eros naprawdę działa? Spójrzmy na recenzje i opinie na forach

Opinie i komentarze na forum pokazują, że Eros jest produktem, który działa skutecznie, przywracając zaufanie do siebie i swojej męskości.

Według klientów, którzy już go przetestowali, jeśli miałeś problemy z utrzymaniem erekcji przez cały czas trwania stosunku płciowego lub jesteś niepewny swojej męskości, powinieneś spróbować Eros. Ten żel jest idealny dla mężczyzn powyżej 18 roku życia, ale szczególnie dla tych po 30 roku życia.

Całkowite bezpieczeństwo tego produktu jest również kolejnym powodem, dla którego należy rozważyć jego użycie. Również fakt, że jest on sprzedawany na całym świecie z ogromnym sukcesem, sprawia, że myślisz, że jest on naprawdę skuteczny.

Użycie tego żelu może zwiększyć Twoją samoocenę, ponieważ daje Ci pewność co do Twojego własnego rozmiaru. Ponadto, jest to znacznie tańszy i bezpieczniejszy sposób na pobudzenie wzrostu Twojego członka.

Jak używać Eros?

Ogólnie rzecz biorąc, stosowanie Eros nie jest tak skomplikowanym procesem. Ważne jest, aby wziąć prysznic przed zastosowaniem go do penisa, aby osiągnąć pożądane wyniki. Upewnij się, że cały penis jest pokryty żelem przed delikatnym pocieraniem go tak, aby został wchłonięty przez skórę.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się powtarzanie tej procedury dwa lub trzy razy dziennie. Można go również stosować przed stosunkiem seksualnym.

Aby zamówić Eros w najlepszej cenie, odwiedź oficjalną stronę internetową!

Jak zwiększyć libido?

Oficjalna strona internetowa jest w rzeczywistości jedynym sposobem, aby zamówić produkt bezpośrednio i otrzymać go w domu z pewnością, że kupił oryginalny produkt z 50% zniżką.

www.eros.pl

Uważaj na produkty sprzedawane na Allegro lub Ceneo! Tylko producent może zaoferować tak wysoki rabat w cenie katalogowej Eros.

Zamówienie jest proste: wypełnij formularz na oficjalnej stronie, wyślij go i poczekaj na wezwanie operatora, aby potwierdzić adres. Produkt otrzymasz w ciągu kilku dni bezpośrednio w domu, mając możliwość zapłaty bezpośrednio u listonosza.KTO DOŚWIADCZA NISKIEGO LIBIDO?

Utrata libido to niefortunny stan, który dotyka miliony kobiet na co dzień. Kobiety młode i starsze mogą doświadczać niskiego popędu płciowego na różnych etapach życia:

 • młodsze kobiety po urodzeniu dziecka w wieku 20 i 30 lat
 • kobiety w okresie okołomenopauzalnym (zazwyczaj) pod koniec lat 30. i 40.
 • zarówno menopauzalne jak i postmenopauzalne kobiety przez całe swoje życie
 • Brak intymności może czasem wystarczyć, by narazić na szwank związki lub skompromitować szczęście, na które zasługujesz w życiu.

CO TO JEST NISKIE LIBIDO?

Terminu libido od dawna używa się do określenia popędu seksualnego danej osoby i jej chęci do seksu. Utrata libido, medycznie określana jako „zaburzenie popędu seksualnego”, jest zmniejszeniem lub brakiem zainteresowania i chęci do aktywności seksualnej.

Utrata popędu płciowego charakteryzuje się przede wszystkim brakiem zainteresowania lub chęci do aktywności seksualnej, a wiele kobiet z utratą popędu płciowego stwierdza, że mają mniejszy kontakt ze swoimi uczuciami seksualnymi – uczucia seksualne przychodzą rzadziej, a energia na seks drastycznie maleje lub zanika z życia kobiety.

Utrata libido jest zjawiskiem złożonym, o wymiarach psychologicznych, relacyjnych, fizycznych i hormonalnych tak unikalnych, jak kobiety, które ich doświadczają.

CO POWODUJE NISKIE LIBIDO?

Wiele czynników może odgrywać rolę w spadku popędu płciowego kobiety, który może być spowodowany przede wszystkim zmianami hormonalnymi, fizycznymi, psychologicznymi lub relacyjnymi. Bardziej szczegółowo, niektóre z czynników, które przyczyniają się do niskiego libido kobiet, to między innymi:

 • brak intymności emocjonalnej
 • stres
 • niepokoje nastroju
 • suchość pochwy
 • obniżony poziom estrogenu
 • utrata małżonka lub partnera
 • działania niepożądane leków
 • schorzenia przewlekłe
 • konflikt
 • Zmniejszenie popędu seksualnego jest najczęściej związane z przejściami menopauzalnymi (obniżonym poziomem estrogenów) u kobiet.

Zahamowanie popędu seksualnego jest rodzajem dysfunkcji seksualnej, która dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Zmniejszenie popędu seksualnego może się rozwinąć z powodu schorzeń lub w wyniku problemów psychologicznych.

Przyczyny zaburzeń popędu seksualnego mogą obejmować:

 • ból
 • niski testosteron
 • przewlekła choroba
 • działania niepożądane leków antydepresyjnych

OBJAWY NISKIEGO LIBIDO

Objawy niskiego libido często naśladują te występujące w trakcie i po menopauzie i mogą być od nieistniejących, poprzez łagodne, do ciężkich. Powszechne objawy menopauzy obejmują:

 • zmiana zainteresowania lub reakcji seksualnej
 • zmiany emocjonalne, takie jak huśtawki nastroju czy rozdrażnienie
 • gorące błyski
 • bóle głowy
 • zaburzenia snu (bezsenność)
 • problemy z koncentracją i pamięcią potencjalnie związane z utratą snu i/lub fluktuacjami hormonów
 • szybkie lub nieregularne bicie serca (tachykardia)

Po ustąpieniu miesiączki mogą pojawić się inne objawy po menopauzie, jak na przykład:

 • wysuszanie i przerzedzanie się skóry spowodowane niższą produkcją kolagenu
 • suchość pochwy, podrażnienie i swędzenie
 • zmiany w pochwie i układach moczowych
 • podwyższone ryzyko zakażeń pochwy i dróg moczowych (WIT)
 • ból podczas aktywności seksualnej

JAK JEST TRAKTOWANE NISKIE LIBIDO?

Niektóre leki działają w celu zwiększenia smarowania pochwy i rozluźnienia mięśni pochwy, podczas gdy inne zawierają testosteron w celu zwiększenia popędu płciowego lub estrogenów, aby lepiej czuć, smarowanie i zainteresowanie seksualne. Równowaga różnych hormonów może być również rozwiązaniem.

Miejscowe stymulatory libido są atrakcyjną alternatywą dla leków doustnych. Niespójne dawkowanie i możliwe skutki uboczne można wyeliminować za pomocą miejscowych kremów, które są stosowane miejscowo, aby zwiększyć wrażliwość i przepływ krwi.