Be-Active Knee Strap (Neumann Knee Care) – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Be-Active Knee Strap (Neumann Knee Care) - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Co by było, gdybyśmy powiedzieli wam, że od dziś dzięki temu produktowi można złagodzić ból pleców i rwę kulszową? Czy to wydaje się niemożliwe? Wystarczy spojrzeć na liczne recenzje na forach, o Be-Active Knee Strap (Neumann Knee Care). Ta elastyczna opaska, do noszenia pod kolanem, pomogła już tysiącom ludzi na całym świecie znaleźć przyjemność z aktywnego życia dzięki akupresurze.

Be-Active Knee Strap, jak sama nazwa wskazuje, jest opaską, która wykorzystuje moc akupresury, aby pozostać aktywnym. Pasek ten pomaga odciążyć strategiczne punkty, zwłaszcza kolano, odzyskać całkowitą mobilność i złagodzić ból. Wszystko to w naturalny sposób i odczuwam skutki uboczne.

Korzyści z akupresury

Akupresura jest rodzajem masażu, który opiera się głównie na użyciu kciuków, palców i dłoni do wywierania nacisku na różne punkty ciała. Specjaliści w tej praktyce mogą stosować różne rytmy, naciski. Masaż Shiatsu, na przykład, jest terapią akupresurą.

Naciskając na określone punkty ciała, specjaliści manipulują przepływem energii chi (qi) u pacjenta. Masaż akupresurowy jest naturalną, holistyczną techniką radzenia sobie z blokadami, które mogą powodować problemy zdrowotne.

Różne rodzaje punktów

Kiedy terapeuta używa akupresury, używa dwóch różnych punktów, punktów lokalnych i tzw. punktów spustowych. Jaka jest różnica między tymi dwoma rodzajami punktów? Punkty lokalne to rzeczywiste punkty na ciele, w których pacjent odczuwa ból lub dyskomfort. Punkty wyzwalające to strategiczne punkty na ciele, w których odczuwany jest ból lub dyskomfort. Te dwa rodzaje punktów pozwalają lekarzowi przejść kilka dróg, aby rozwiązać problem pacjenta.

Punkty stosowane w masażu akupresurowym przebiegają przez całe ciało. Czasami potrzebny jest nacisk w konkretnym punkcie, aby wyeliminować zatory i pomóc w zapewnieniu zdrowego, zrównoważonego i harmonijnego przepływu energii w całym organizmie.

Terapeuci wykorzystują swoją wiedzę na temat tej sieci punktów kontaktowych, aby zająć się konkretnymi zaburzeniami i chorobami u pacjentów. Punkt, na przykład, zwany Gall Bladder Channel, znajduje się u podstawy czaszki, gdzie szyja łączy się z plecami. Naciskanie w tym momencie może pomóc w walce z wieloma zaburzeniami, od zwykłego przeziębienia po nadciśnienie. Z kolei kanał nerkowy znajduje się tuż za kostką i służy do leczenia problemów od astmy do bólu pleców.

Istnieje 14 głównych kanałów. Akupresura może być stosowana w połączeniu z innymi stylami masażu lub jako uzupełnienie innego leczenia holistycznego, np. leczenia chiropraktycznego.

Korzyści z akupresury

Oprócz pomocy w leczeniu różnych zaburzeń, akupresura oferuje szereg dodatkowych korzyści. Jest to głęboko relaksujące doświadczenie i, podobnie jak inne rodzaje masażu, może być pomocne:

  • Zmniejszyć stres, napięcie i niepokój;
  • Poprawić sen;
  • Rozluźnij mięśnie i stawy;
  • Łagodzi ból i dyskomfort spowodowany stresem lub urazem;
  • Zmniejszyć problemy trawienne;
  • Zmniejszyć bóle głowy;
  • Złagodzić chroniczny ból.
  • Terapia stymuluje układ krążenia, limfatyczny i hormonalny. Zwiększa to funkcjonalność układu odpornościowego i naturalną zdolność organizmu do samoleczenia się.

Czym jest Be-Active Knee Strap ?

Czym jest Be-Active Knee Strap ?

Be-Active Knee Strap to elastyczny pasek, który wykorzystuje siłę akupresury do łagodzenia bólu pleców, rwy kulszowej i innych bólów.

Opatrunek ten owija się wokół dolnej części kolana i wywiera nacisk na ścięgno. Jego główną funkcją jest pomoc w rozłożeniu nacisku na dużej powierzchni kolana, co powoduje rozładowanie wielu mięśni.

Umieszczony na kolanie może pomóc w zmniejszeniu stresu w obszarze, do którego jest stosowany i poza nim, ponieważ odblokowuje przepływ kongestii ze wszystkich podłączonych do niego stawów.

Be-Active Strap ma na celu pomoc w łagodzeniu bólu w przypadku takich chorób jak Chondromalacja chrząstki wstecznej i choroba Osgooda Schlattera.

Wszystko to bez konieczności uciekania się do typowych środków przeciwbólowych (sprzedawanych w aptekach), które często mają ogromne przeciwwskazania lub skutki uboczne.

Uwaga: efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Komfortowy materiał i praktyczność użytkowania

Materiał, z którego wykonana jest elastyczna taśma Be-Active Knee Strap jest niezwykle komfortowy i niewygodny, nawet gdy „opaska” jest noszona przez kilka godzin. Materiał antybakteryjny, z którego został wykonany, pozwala nosić produkt przez długi czas, nie powodując problemów nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Raz noszone, nawet pod ortogonalnym ubraniem, urządzenie będzie niewidoczne.

Jak używać Be-Active Knee Strap?

Opaska powinna być po prostu noszona poniżej kolana, jak to wyraźnie pokazano w instrukcji na oryginalnym opakowaniu produktu. Producent zaleca noszenie szelki codziennie, przez jak największą liczbę godzin.

Be-Active Knee Strap działa natychmiast po jego założeniu, oferując natychmiastową ulgę i odkrywając na nowo przyjemność swobodnego poruszania się.

Należy powtórzyć, że dzięki swojej „mechanicznej” pracy z wykorzystaniem mocy akupresury, produkt ten nie ma żadnych przeciwwskazań ani działań niepożądanych.

Cena i gdzie kupić oryginalny Be-Active Knee Strap?

Cena i gdzie kupić oryginalny Be-Active Knee Strap?

Be-Active Knee Strap jest obecnie dostępny w wyjątkowej cenie. Zamawiając za pomocą formularza na stronie producenta, w rzeczywistości będziesz mógł skorzystać z wyjątkowego rabatu.

Zamawiając z oficjalnej strony internetowej, oprócz zagwarantowania oryginalności produktu, można otrzymać pasek na kolano, bezpośrednio pod wybranym adresem, z bezpłatną wysyłką i płatnością przy odbiorze!

Wyjątkowa okazja do pozbycia się bólu, w naturalny i szybki sposób!